#2016-01-05 06:28:32 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Witam, bardzo podoba mi się praca jako edytor graficzny. Wiecie, chce robić animacje itp. Najbardziej jednak mi zależy na rozwoju moich umiejętności, co mógłbym zrobić?
#2016-01-05 07:25:09 

przypadkowynick

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Inowrocław

Wiek: 27

Trochę chaotycznie napisane.. z tego co wyniosłem z Twojego postu to fakt, że chcesz zajmować się animacjami komputerowymi, tak? Chodzi zapewne o tworzenie animacji 3D a to bardzo skomplikowany proces. Polecam na początek obejrzeć filmy instruktażowe, które krok po kroku pokażą Ci jak wygląda proces tworzenia animacji itp.
#2016-01-05 08:49:53 

Laluś

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

Jeśli chcesz w czymś stać się lepszy to najlepiej zapisz się na specjalny kurs doszkalający, bo jeśli samodzielnie będziesz się uczył wielu rzeczy to możesz łatwo się zniechęcić. Najlepiej żeby ktoś doświadczony pokazał Ci jak to wygląda krok po kroku itp. Potem już będzie z górki, jak poznasz podstawy.
#2016-01-05 11:08:59 

Alojzy

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Rybnik

Wiek: 29

Nie zapominaj, że sporo programów do tworzenia animacji jest płatna i wymaga opłacenia, dlatego dobrze jest właśnie zapisać się na kurs albo nawet pomyśleć o studiach w tym kierunku, bo często szkoły posiadają odpowiednie oprogramowanie. No i do tego warto pamiętać, że trzeba mieć bardzo zaawansowany technologicznie komputer, by udźwignąć moc obliczeniową takich programów.
#2016-01-05 13:50:16 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

W sumie każdy założył, że jesteś nowicjuszem w tym temacie, a może po prostu szukasz wyzwań dla siebie? Jeśli tak, to polecam poszukać interesujących propozycji na rynku pracy albo zatrudnić się w roli stażysty w renomowanej firmie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015