#2016-01-11 05:47:49 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Cześć, swoje pytanie chciałabym skierowac do panów, którzy mają lub mieli problem z przedwczesnym wytryskiem, a mianowicie czy jest jakiś sposób, żeby ten wytrysk opóźnić? Pytam, bo jestem w związku z facetem, który nie zadowala mnie w łóżku i jak tak dalej pójdzie, to chyba się rozstaniemy.
#2016-01-11 06:41:05 

Alojzy

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Rybnik

Wiek: 29

Mnie niedawno też interesowało to, jak uporać się z przedwczesnym wytryskiem. Na szczęscie są na to sposoby. Miałem wybrać się do specjalisty, ale dowiedziałem się o istnieniu dobrych ziołowych preparatów, które skutecznie opóźniają wytrysk. Są to tabletki, spray, żel i chusteczki z tej samej serii. Ja stosowałem tabletki, ale pozostałe preparaty mają prawdopodobnie podobne działanie. Dodam, że nie jestem jakimś podstarzałym lowelasem, ale mężczyzną w sile wieku. Teraz żadna kobieta nie może mi zarzucić, ze jestem słaby w łóżku. ;)
#2016-01-11 07:04:06 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Bez sensu rozstawać się z facetem, bo szybko kończy. W życiu i związku nie to jest najważniejsze. Liczy się głównie to, jakim kto jest człowiekiem, a nie jaki jest w łóżku.
#2016-01-11 08:57:23 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

No wiesz, ale jak zawsze kończy w ciągu mniej niż pięciu minut, to jest to dość frustrujące. Muszę powiedzieć mu o tych tabletkach, a jeśli nie będzie chciał łykać, to zaproponuję mu żel albo spray.
#2016-01-11 09:16:45 

Alojzy

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Rybnik

Wiek: 29

Możesz sama mu zamówić np. taki żel, który jest lubrykantem i zwiększa doznania seksualne. Oboje powinniście być zadowoleni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015