#2016-01-18 09:55:25 

Gromowładny

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Ełk

Wiek: 46

Witam. Szukam przewoźnika, który najlepiej busem zabierze mnie i córkę do Hamburga. Córa ma 19 lat i przeprowadza się na studia do Niemiec, stąd wymagania przestrzenne – pewnie będzie miała dużo rzeczy do zabrania. Ja chciałbym wrócić do Polski dzień, dwa później, najlepiej z tym samym kierowcą, jeśli to będzie możliwe. Mieszkamy w Poznaniu.
#2016-01-18 10:48:00 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Wow, ja bym się bałą tak puścić córkę do Niemiec, ale może jestem nadopiekuńcza… szczególnie, że teraz ci uchodźcy, imigranci i inni, tyle się słyszy o atakach na kobiety… może chociaż ją poinstruuj, jakich sytuacji powinna unikać i ogólnie by uważała na siebie.
#2016-01-18 12:03:05 

SzłamSzybko

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Pasłęk

Wiek: 30

Ech, teraz to praktycznie w każdym temacie o wyjeździe do Niemczech widzę posty o ludziach, którzy schizują tym, co oglądają w tv… gratuluję, że w to wszystko wierzycie…
#2016-01-18 13:12:26 

Gromowładny

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Ełk

Wiek: 46

Oczywiście mam obawy o bezpieczeństwo córki, ale jednak jest dorosła i ma prawo jechać na studia tam, gdzie chce, szczególnie, że Hamburg był zawsze jej ogromnym marzeniem. Taka rola rodziców, by się martwić :(
#2016-01-18 15:50:26 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

Hmm co do przewozu to mogę polecić RabbitTrans, jeżdże z nimi co roku w wakacje do Holandii na prace sezonowe :) tzn oni mnie tam wiozą, haha. Podaję linka, to się tam zapoznasz już sam: przewozy.rabbittrans.pl/nasza-oferta. Od siebie mogę jeszcze dodać, że nie spotkałem się z żadnymi niespodziankami, żadnych ukrytych kosztów też nie było.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015