#2016-01-20 07:19:16 

Alojzy

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Rybnik

Wiek: 29

Hej wszystkim. Kilka dni temu złożyłem wypowiedzenie w pracy. Mam dość starania się dla innych. Siedziałem całe dnie w biurze za marne grosze, tymczasem szef spijał śmietankę. Chciałbym wreszcie założyć własną firmę. Mam spore doświadczenie w aranżacji wnętrz, dlatego pomyślałem, że projektowanie wnętrza pubu jest dość oryginalnym pomysłem i mogło by się przyjąć na rynku. Co sądzicie o tym projekcie? Jest na taką działalność zapotrzebowanie?
#2016-01-20 08:36:09 

SzłamSzybko

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Pasłęk

Wiek: 30

Dzień dobry. Uważam, że to bardzo fajny pomysł. Codziennie otwierają się nowe puby, restauracje, kawiarnie, czy kluby. Nie we wszystkich jest ładnie i przytulnie. Ty właśnie mogłbyś im pomóc przyciągać klientów świetnym wystrojem. Próbuj!
#2016-01-20 10:41:47 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

Hej stary. Taka firma to sprawdzony biznes. W Polsce działają już z wielkim powodzeniem takie firmy. Zerknij sobie przykładowo tutaj in-cafe.pl/kluby/. Są na rynku od kilku lat i pomogli niejednej knajpce. Spójrz na fotki w portfolio, jakie mają fajne pomysły.
#2016-01-20 11:06:25 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

Witam wszystkich. Znam tę firmę. Korzystałam z ich pomocy przy tworzeniu wystroju mojego bistro. To młodzi, sympatyczni i utalentowani ludzie. Im się udało i tobie też się uda.
#2016-01-20 13:17:56 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Siema. Do odważnych świat należy. Masz fajny pomysł i spore doświadczenie. To się musi udać. W dobie internetu wieść o takiej firmie rozniesie się raz dwa. Zainwestuj w dobrą stronkę, załóż konto na facebooku i działaj.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015