#2016-01-22 07:25:09 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Założyłem się z kolegami, żę w najbliższym czasie dostarczę do pracy ręcznie przyrządzone wędliny, oczywiście wędzone. O ile nie mam problemu z wyprodukowaniem kiełbasy, o tyle nie bardzo umiem wędzić, a praktycznie to nigdy tego nie robiłem. Pytam więc, czy poradzę sobie jako zupełny amator, który dopiero kompletuje sprzęt do wędzenia, czy trzeba mieć w rodzinie dziadków, którzy z pokolenia na pokolenie przekazują tajniki wędzenia?
#2016-01-22 10:23:39 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Oczywiście dobrze byłoby, gdybyś miała kogoś takiego, kto będzie służył ci radą. Jeśli takiej osoby nie masz, nie martw się, spokojnie poradzisz sobie samodzielnie. Nie możesz jednak zapomnieć o zakupie termometru do wędzarni, bo to jeden z ważniejszych elementów całego procesu.
#2016-01-22 13:18:37 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

Dokładnie tak jak piszesz, bez termometru możesz nie dać rady. Jeśli chcesz dobrego dostawcy to na pewno firma RG-MET robi solidne urządzenia. Są dostępne w ich sklepie interentowym.
#2016-01-22 15:23:24 

przypadkowynick

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Inowrocław

Wiek: 27

Ten zakład to raczej wygrasz. Wędzenie to bardzo prosta sprawa, ale warto znać przepisy, według których wędzono dawniej. Wtedy też wędliny wychodzą najlepiej. Jeśli chodzi zaś o firmę, na którą powołują się koledzy i koleżanki, to mają oni też fajną ofertę grilli, które wyglądają bardzo ciekawie. Można je zobaczyć na stronie rgmet.eu/nasze-produkty/grillowanie/grille.html na której można też złożyć zamówienie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015