#2016-01-28 15:50:52 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

Tak jak w temacie, jak sprytnie połączyć salon z jadalnią? Zaznaczam, ze nie jest to pokój z aneksem kuchennym, tylko oddzielne od kuchni pomieszczenie.
#2016-01-28 18:12:38 

blackwidow

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Sierock

Wiek: 41

Normalnie, urządzasz tak jak każdy salon, robisz miejsce na kącik gdzie można posiedzieć na kanapie ze stoliczkiem kawowym, a niedaleko (nie wiem jaki jest rozkład pokoju) stawiasz po prostu stół z krzesłami i tyle.
#2016-01-28 20:40:38 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

Po pierwsze to zastanawiam się nad kupnem narożnika lub sofy, po drugie nie interesują mnie banalne rozwiązania wykonane po kosztach. Chciałabym by mój salon był wyjątkowy. Słyszłam o różnych stylach urządzania mieszkan ale sama nie wiem który bylby najlepszy.
#2016-01-28 20:56:13 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

każdy styl jest dobry o ile pasuje do wnętrza domu oraz charakterów i potrzeb jego mieszkańców. Jeżeli jeszcze nie sprecyowalas do końca tego jak twój pokoj dzienny miałby wyglądać poczytaj proszę blackcatdesign.com.pl/stylowa-jadalnia może jakaś idea zwita ci do głowy, a przynajmniej może dobierzesz styl pasujący do ciebie i rodziny.
#2016-01-28 23:35:42 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

Dziekuje, trochę mi to rozjaśniło w głowie. Przekonuje mnie styl prowansalski, zwłaszcza jasne i pastelowe kolory. Podoba mi się również zaproponowany w komplet stół i krzesła bielone z wybarwionymi blatami. Dodatkowo w takich jasnych wnętrzach podobno lepiej się wypoczywa i mniej zjada podczas posiłków, hihi
#2016-01-29 00:35:03 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

Dokładnie, samopoczucie jest o wiele lepsze niż we wnętrzch gdzie kolory dominują i są bardzo krzykliwe. Ładne w stylu prowansalskim są dodtaki. Ja nie mogłam niestety zaprosić Prowansji do swojego domu, ale zawsze bardzo mi się podobały te klimaty.
#2016-01-29 03:12:08 

mentalne_dno

Użytkownik

Posty: 14

Skąd: Stara Miłosna

Wiek: 19

ja urządzając mieszkanie miałam problem z doborem sofy. Żadne dostępne na rynku nie pasowały do jasnych pomieszczeń, a dodatkowo jakoś nie wiązały się z południową Francją i sielanką. Albo były za bardzo krzykliwe, albo zbyt tandetne, albo zbyt nowoczesne, albo niefunkcjonalne. Strasznie się wówczas namęczyłam ze znalexieniem odpowiedniego wypoczynku.
#2016-01-29 05:12:40 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

Teraz mnie zmartwiłaś… Ale w rezultacie udało ci się coś znaleźć?
#2016-01-29 06:27:56 

mentalne_dno

Użytkownik

Posty: 14

Skąd: Stara Miłosna

Wiek: 19

Tak, ale dużo mnie to kosztowało czasu. Kupiłam rozkładana sofę, białą z delikatnym motywem kwiatowym i do tego dwa designerskie fotele z tym samym motywem. U mnie był taki problem, że często przyjeżdżają rodzice męża i nocują, także sofa koniecznie musiała być rozkładana, więc standardowy wypoczynek nie wchodził w grę.
#2016-01-29 09:15:44 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

Aleto świetne rozwiązanie do salonu, zwłaszcza tak jak mówisz kiedy ktoś chce przenocować, to nie kładziesz go na łóżku polowym, tylko na wygodnej sofie. Gdzie znalazłaś te cudeńka z kwiatowym motywem?
#2016-01-29 11:57:11 

mentalne_dno

Użytkownik

Posty: 14

Skąd: Stara Miłosna

Wiek: 19

Ja kupuje przez internet, tutaj masz gotowy adres gdzie są sofy blackcatdesign.com.pl/c/1581/sofy-z-funkcja-spania.html. Osobiście za pierwszym razem bałam się, że coś może pójść nie tak i dostanę coś innego niż zamawiałam, ale jak do tej pory tylo miło mnie rozczarowują i zawsze jest idealnie to co zamówię.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015