#2016-02-01 05:17:36 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

Witam serdecznie. Mam pytanie; akutalnie potrzebna mi jest taśma naprawcza do uszczelnienia kilku domowych węży ogrodowych bo przeprowadzam powiedzmy obecnie taki... projekcik. eksperyment. Potrzbuje dużej ilości rolek taśmy naprawczej i dlatego planuje podjąć współpracę z hurtownikiem. proszę o jakieś namiary na pw albo tutaj
#2016-02-01 06:25:37 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Tobie chodzi o o coś takiego: euro-tape.pl/category/professional/? Tutaj piszą że te taśmy są właśnie do uszczelnienia węży, łączeni folii ogólnie te trudniejsze prace. Więc powinno ci jak najbardziej pasować. A koszta przy dużych ilościach z pewnością nie będą bicpo kieszeni.
#2016-02-01 06:39:23 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

a co dokładnie robisz kolego z ttymi wężami? co to za tajemniczy projekt? :) normalnie naukowiec technolog nam się trafił na forum, nie do wiary!! a tak notabene to z czego co wiem, to takie taśmy naprawcze to są bardziej do jakichś otulin więc nie wiem o czym wy gadacie.
#2016-02-01 08:48:45 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

jak, no przeciez do zaklejania wezy tez. to jest mega mocna tasma ktura nie pusci nawet pod duzym cisnieniem wody. wiec ja mysle ze kolega pierwszy w odpowiedzi ci udzieli dobrej informaci. skoro z tamta firma wspolracuja zaklady budowlane i logistyczne (jesli im wierzyc) to to na pewno bedzie dobra ofera
#2016-02-01 10:02:57 

Laluś

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

To jak, te węże ogrodowe czy domowe? : D Pamiętaj że taka taśma to rozwiązanie czasowe. w koncu pusci. no ale skoro jakis eksperyment robisz no to na pewno nie na wieki ma trzymać. Ach ciekawe co tam za technologie odkrywasz az sie we mnie zylka detyketywa budzi. Ach ta Polska taka innowacyjna teraz, podobno jesteśmy jednym z bardziej innowacyjnych krajów właśnie tylko jakoś tego na zewnątrz nie widać.
#2016-02-01 11:56:44 

Dzięcioł99

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Kielce

Wiek: 28

Taśma naprawcza to powinna być taka czarna, gruba taśma. Tym naprawdę mocno skleisz. Więc lepiej nie dotykać nawet tej powierzchni klejącej bo potem będziesz mieć problem żeby się odkleić hehe. Wiem że z najomy korzystał z takiej taśmy przy instalacji systemu klimatyzacyjnego. Ale szczegółów dokłądnych nie znam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015