#2016-02-02 07:31:23 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Pracuję na wyższej uczelni, która każdego roku wypuszcza na rynek setki osób gotowych podjąć największe wyzwania na rynku pracy. Obecnie postawiono przede mną duże wyzwanie, bo jako pracownik administracyjny mam poszukać odpowiedniego wyposażenia do gabinetu rektora. Wiem, że lubuje się on w meblach orientalnych, ale za bardzo nie wiem, gdzie poszukać takiego sprzętu.
#2016-02-02 07:39:50 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

W tym pomoże ci oczywiście internet, dzięki któremu dotrzesz albo do producenta takich mebli albo firmy, która importuje je do Polski. Meble indyjskie to szczególny patent na wyposażenie biura i reprezentacyjnego biura. Ci, którzy decydują się na takie wyposażenie mają gust, ale muszą mieć też spory zasób gotówki.
#2016-02-02 10:34:54 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

Jeśli jeszcze tego nie znalazłaś to proponuje sklep ze strony mebleramadan.pl/meble-kolonialne/szafy. Pod tym linkiem zobaczysz jak to wygląda i jakie są poglądowe ceny na poszczególne artykuły. Ja kupowałem tutaj wyposażenie biura dla prezesa firmy, w której pracuję i muszę ci powiedzieć, że wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach. Faktycznie to dość kosztowny zakup, ale wszystko masz wykonane ręcznie, więc musi być wartościowe.
#2016-02-02 12:36:34 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

A pod tym linkiem znajdziesz coś do siedzenia mebleramadan.pl/meble-kolonialne/krzesla-i-stolki. Zakupy w tym sklepie są całkowicie bezpieczne. Jednak jeśli już zamówisz meble, to musisz zorganizować ekipę do urządzenia pomieszczenia, bo zaznaczam, że większość z tych mebli jest bardzo ciężka. Potrzebujesz co najmniej kilka osób i to dość silnych, które nie boją ciężkiej pracy i ciężkich mebli.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015