#2016-02-04 01:14:45 

Dzięcioł99

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Kielce

Wiek: 28

Czołem wszystkim, jestem wędkarzem, ostatnio zrobiłem przeglad swojego sprzentu wedkarskiego i stwierdziłem, że najwyższa pora go wymienić na bardziej nowoczesny. Jednak słyszałem cos, że nastała moda na zakupy w sklepach internetowych, a ja jestem człowiek starej daty i niespecjalnie umiem znaleść w internecie najlepszy taki sklep. Czy ktoś mógłby mi polecić, jakiś naprawdę dobry sklep wędkarski? Bardzo proszę!
#2016-02-04 02:21:01 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

Coś Ci powiem, ja od dawna robię zakupy w sklepach internetowych i muszę Ci powiedzieć, że można tam dostać wiele atrakcyjnych rzeczy w konkurencyjnych cenach. Warto poświęcić trochę czasu i pobuszować po różnych sklepach, aby wybrać ten właściwy, tzn. taki gdzie naprawdę ceny są atrakcyjne, a towary najwyższej jakości. Radzę Ci zrobić tak samo.
#2016-02-04 05:18:43 

Dzięcioł99

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Kielce

Wiek: 28

Kobieto, wędkarz pyta o sklep wędkarski, a Ty mu wyjeżdżasz z bajeczką o sklepach internetowych, zapewne z fatałaszkami!!!
#2016-02-04 06:36:07 

przypadkowynick

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Inowrocław

Wiek: 27

To racja że trzeba trochę poszperać ale ja wiem jaki sklep jest najlepszy Od dawna kupuję w sklepie CADDIS to profesjonalny sklep ze sprawdzonym sprzętem wędkarskim. znajdziesz go na caddis.pl/, zajrzyj tam i przekonaj się sam kupisz tam wszystko, czego potrzebuje wędkarz zarówno amator jak i profesjonalista, np. wędki renomowanych marek, podbieraki czy żyłki i wiele innych.
#2016-02-04 06:48:12 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Oj chłopy, chłopy, jak można się tak ekscytować sprzętem wędkarskim. Na nas narzekacie, że interesują nas fatałaszki, a sami to co, potraficie godzinami dywagować na temat sprzętów wędkarskich. Co z tego wynika, że nieważne czego poszukujesz, ważne żeby było dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie, prawda?
#2016-02-04 09:24:07 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

ja też robię zakupy w polecanym sklepie wędkarskim i jestem bardzo zadowolony. Strona sklepu jest bardzo przejrzysta i czytelna aklurat dla starszych ludzi. Zawsze znajdę to, czego potrzebuję. Polecam wszystkim wędkarzom.
#2016-02-04 10:31:20 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

o rany tyle paplaninyn o nic, nie macie co robić, jak już trak lubicie wędkowanie, to możr byście coś złowili i żonie przynieślim na obiad.
#2016-02-04 13:09:05 

Naramiennik

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Szczytno

Wiek: 34

My tu po poważnych sprawach dywagujemy, bez specjalistyucznego sprzętu i odpowoiedniego ubrania nic nie złowimy, więc musimy trochę podyskutować. A tak w ogóle to całkiem fana dyskusja się wywiązała. Dzięki wszystkim, do usłyszenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015