#2016-02-10 03:31:55 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Jestem przewodniczącą komitetu rodzicielskiego w szkole mojego dziecka i chciałabym zorganizować wycieczkę do Torunia. Zna ktoś może jakieś schematy zwiedzania bo przyznam szczerze ze w Toruniu nigdy nie byłam a nie mam czas na studiowanie przewdonika i siedzenie nad mapą aby wszystko logicznie rozplanować. Proszę o poważne podejście do tematu.
#2016-02-10 04:58:26 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

Najpoważniej będzie postawić na zwiedzanie Torunia z przewodnikiem. Jeśli nigdy nie byłaś w mieście które chcesz komuś pokazać to nic z tego nie wyjdzie. Wynajmijcie przewodnika, który za nieduże pieniądze pokaże wam miasto. Nie dość że dziciaki będą bardziej zadowolone to i opiekunowie odpoczną i dowiedzą się czegoś nowego o tym historycznym mieście.
#2016-02-10 05:35:03 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

A po co sie wysilac? Lepiej zabrać dzieciaki do Torunia zaprowadzić do marketu zeby nakupywaly pierników i zalatwione.
#2016-02-10 06:52:51 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Pozwolę sobie na przemilczenie wpisu tej Pani. Znalezienie przewodnika byłoby świetnym rozwiązaniem, ale gdzie znajdę kogoś chętnego do oprowadzenia wycieczki? Nie mam znajomości w żadnym biurze, ani nie znam nikogo z Torunia.
#2016-02-10 09:23:10 

przypadkowynick

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Inowrocław

Wiek: 27

Zawsze możesz skorzystać z firmy która zajmuje się przewodnictwem. Masz tu stronkę takiej firmy z atrkacjami w okolicach miasta jakie mogą pokazać dzieciakom: zwiedzajtorun.pl/atrakcje-turystyczne/. Nie wiem co Cię w ogole podkusiło do mirzenia się z tym wyzwaniem samodzielnie. Wiesz... przewodnicy mają doświadczenie w wycieczkach różnych grup wiekowych i dobrze wiedzą co spodoba się dzieciakom i gdzie je zabrać.
#2016-02-10 10:32:08 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Nie pomyślałam o takim wyjściu po prostu ale dziękuję za pomoc bo na pewno skorzystam z propozycji. Pozdrawiam :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015