#2016-02-17 03:23:43 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Hej, czy testowaliście już stojące opakowania foliowe typu doypack do pakowania produktów żywnościowych albo kosmetycznych?
#2016-02-17 05:03:50 

SzłamSzybko

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Pasłęk

Wiek: 30

chodzi ci o takie ze strunowym zamykaniem czy może z zakrętką? w ostatnim czasie widze dużo jednych i drugich w sklepach spożywczych oraz kosmetycznych. znajduja się w nich rózne produkty, np. herbaty, soki oraz kosmetyki, szczególnie te, które określa się jako naturalne lub organiczne.
#2016-02-17 07:44:42 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Chodziło mi bardziej o opakowania ze strunowym zamykaniem. Słyszałam, że można je kupić w ilosciach hurtowych i samodzielnie pakować w nie różne rzeczy. Pomyslałam, że mogłabym pakować w nie przygotowane przeze mnie mieszkanki herbat oraz ziół, a także przyprawy z mojego ogródka.
#2016-02-17 08:47:06 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Myslę, że to dobry pomysł. Te opakowania są niedrogie i zajmują niewiele miejsca. W kuchni na pewno będą bardziej praktyczne niż słoiki czy opakowania plastikowe i to nie tylko z uwagi na oszczędność miejsca, ale przede wszystkim dlatego, że przechowywana w nich żywność dłużej zachowuje swój aromat i świeżość. Sama od jakiegoś czasu kupuję te opakowania i mam o nich jak najlepsze zdanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015