#2016-02-22 04:09:06 

Alojzy

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Rybnik

Wiek: 29

Witam Was drodzy forumowicze. Stoję przed potężnym dylematem, otóż chciałbym zamówić blachy dachowe żeby pokryć dach. Niestety do tej pory wszystko konsultowałem ze swoim kuzynem, który się zna na takich sprawach, jednak ostatnio się pokłóciliśmy i wszystko zostało na mojej głowie. Chciałbym Was prosić o radę, jaki typ dachówek i ogólnie najlepiej żebyście mi polecili jakąś dobrą firmę, która się na tym zna. BARDZO PROSZĘ
#2016-02-22 04:51:01 

Naramiennik

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Szczytno

Wiek: 34

Powiem Ci tak ;) Masz w sumie przed sobą kilka wyjść. Po pierwsze, najlepiej się pogodzić z kuzynem, bo raz, że to rodzina, a dwa, że się na tym zna i Ci może pomóc. Albo po prostu wynajmiesz jakiegoś fachowca, który się na tym zna i też będzie Ci potrafił podać rzetelne firmy z okolicy. Myślę, że bardzo ciężko Ci będzie bez większej wiedzy i doświadczenia odróżnić, która firma jest lepsza od innej i dlaczego itp. Potrzebujesz profesjonalisty, który Ci doradzi.
#2016-02-22 06:26:23 

Alojzy

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Rybnik

Wiek: 29

Dlatego się właśnie kieruje do Was.. choć trochę liczę, że mi pomożecie ;(
#2016-02-22 08:57:01 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

No to ja chętnie pomogę i od razu polecę świetną firmę, która sprzedaje dachówki, rynny itp. Proszę: dachstal.pl/oferta-uslugi/ poczytaj sobie o nich, masz tutaj opisany zakres ich usług i co można u nich zamówić itp. Od siebie powiem, że korzystałem z ich oferty i mogę śmiało polecić, bo wiem, że są rzetelni i na pewno Cię nie zawiodą.
#2016-02-22 10:30:03 

Alojzy

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Rybnik

Wiek: 29

Nawet nie wiesz jak się ucieszyłem jak podałeś ten link ;) dzięki! Właśnie znalazłem na ich stronce: dachstal.pl/oferta-blachy-trapezowe/ wspaniałą prezentację blach trapezowych i właśnie coś takiego mnie interesowało ;) Już napisałem do nich maila i mam nadzieję, że ktoś z Dachstalu się niedługo do mnie odezwie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015