#2016-03-03 01:23:21 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Czesć wszystkim! Chciałabym was zapytać jakie macie hobby. A własciciwie to szukam kogoś, kto ma podobne do mnie, czyli uwielbia kolekcjonować porcelanę. Może to i zabrzmi staromodnie, ale uwielbiam nie tylko sam materiał, ale także to wyjątkowe wzornictwo. Szczególnie mam słabość do tego, co mają tu: sklep.porcelana.com.pl Kiedyś po mojej babci dostałam komplet filiżanek chodzieskich i to była miłość od pierwszego wejrzenia lub jak to woli – pierwszego łyku kawy ;)
#2016-03-03 03:30:06 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Taaaa… u mnie w rodzinie też tych wyrobów nie brakowało. Używane były zawsze tylko od święta, jak przychodzili goście, albo na Wigilię i inne uroczystości. I tak sobie stały za szybką w salonie i wszyscy (w sensie ja i moi bracia) wiedzieliśmy, że są wyjątkowe i broń boże, aby coś im się stało.
#2016-03-03 05:25:17 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Ale wehikuł czasu odpaliłyście ;) Ale dołączam dołączam się do niego ;) Ja co prawda nie kolekcjonuję porcelany, ale lubię ją … oglądać ;) Dlatego specjalnie dla ciebie coś znalazłam: sklep.porcelana.com.pl/produkt/cukiernice_mleczniki.html . Nie wiem czy takie rzeczy cię interesują czy nie, ale te cukierniczki są naprawdę słodkie. Dlatego właśnie podesłałam ci tego linka :)
#2016-03-03 08:19:47 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Masz rację są … słodkie :) Chciałabym mieć je wszystkie w domu, ale za chwilę zabraknie mi miejsca w szafach i na półkach, a facet mnie wymelduje ;) chyba tylko tę Iwonę sobie zamówię :)
#2016-03-03 10:46:26 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

No fajne są :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015