#2016-03-06 23:30:07 

Laluś

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

Mam duży problem i proszę o pomoc w rozwiązaniu. Zapłaciłem za usługę przebudowy powierzchni biurowej w mojej firmie. Założyłem nowe wykładziny w każdym pomieszczeniu. Firma, która je zakładała niestety nie posprzątała po sobie, a dodatkowo zostawiła w niektórych miejscach plamy. Muszę to szybko posprzątać i to raczej za pomocą fachowego sprzętu.
#2016-03-07 00:24:52 

SzłamSzybko

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Pasłęk

Wiek: 30

To nieźle cię urządzili. Mam nadzieję, że sprawy tak nie zostawisz i będziesz walczył o przynajmniej częściowy zwrot należności. Z takimi zabrudzeniami sprzątaczka firmowa pewnie sobie nie poradzi, więc radzę skorzystać ze sprawdzonej firmy sprzątającej. Mają sprzęt do takich robót.
#2016-03-07 03:08:52 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Jak znam życie ciężko dodzwonić się do wykonawcy, albo rozmowę przerywa. Tak to jest z nieuczciwymi firmami.
#2016-03-07 05:38:53 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Nowy towar, a już trzeba go czyścić, chyba by mnie rozniosło. Firmy sprzątające szybko poradzą sobie z czyszczeniem dywanów i wszelkiego rodzaju wykładzin. Środki, których używają likwidują plamy. Po ich usłudze w końcu zobaczysz jak wygląda nowa wykładzina.
#2016-03-07 07:08:26 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

Dużo czasu zajęły mi poszukiwania dobrej firmy sprzątającej biura z Poznania. Sprawdzałem kilka z nich, ale zawsze były jakieś niedociągnięcia. W końcu trafiłem na mobilnykarcher.pl i to był strzał w dziesiątkę.
#2016-03-07 09:50:36 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

Ja zawsze uczulam swoich pracowników, żeby dbali o swoje otoczenie w pracy. To zawsze umożliwia lepsze sprzątanie. Im mniej pracy do wykonania tym lepiej, bo sprzątaczki mogą dokładniej zająć się przydzielonym zadaniem. A poza tym to świadczy też o człowieku w jaki sposób dba o swoje otoczenie, jeśli ma wokół siebie bałagan, to też jego praca może być w ten sposób zorganizowana.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015