#2016-03-17 09:53:45 

Dzięcioł99

Użytkownik

witajcie, czy macie jakiś swój ulubiony lokal w Poznaniu? taki, w którym zawsze są ludzie, ale nie jest bardzo tłoczno. nie lubię, gdy w lokalu są pustki, ale tez nie lubię sytuacji, gdy nie ma żadnych wolnych stolików.
#2016-03-17 10:06:03 

Gromowładny

Użytkownik

Ja lubię herbaciarnie i kawiarnie Poznań jest miejscem, gdzie wybór tego typu lokali jest naprawde duży. W centrum Poznania raczej wszystkie kawiarnie i herbaciarnie mają klientów przez cały dzień, a w weekendy bywa, że trudno w nich znaleźć wolny stolik, no chyba, że wcześniej dokonasz rezerwacji.
#2016-03-17 10:33:43 

Dzięcioł99

Użytkownik

a którą z tych herbaciarni i kawiarni oceniasz najwyżej? bo nie wiem, w której warto na poczatek dokonac rezerwacji.
#2016-03-17 11:35:26 

Gromowładny

Użytkownik

Prawdę mówiąc nie mam swojej ulubionej. To zależy, na co akurat mam ochotę – czy na zieloną herbatę, czy na kawę i ciasto, czy np. na grzane piwo. Ale jeśli chcesz poznac ogólne oceny poszczególnych lokali, to polecam ci odwiedzic stronkę eat-and-drink.pl/. Jest to strona, która prezentuje ofertę restauracji, kawiarni i pubów w Poznaniu i innych wybranych miastach Polski. Przy nazwie każdego lokalu znajduje się jego opis oraz ocena wystawiona przez klientów. Co ciekawe, wyszczególniono tam także różne udogodnienia oferowane przez dany lokal, jak np. płatność kartą, WiFi, udogodnienia dla niepełnosprawnych czy klimatyzację.
#2016-03-17 14:10:49 

Dzięcioł99

Użytkownik

dzięki, podoba mi się ta stronka. teraz, jak tak czytam o poszczególnych kawiarniach, cięzko mi wybrać jedną. chyba jednak na początek zdecyduję się na kameralną kawiarnię, której specjalnością są ciasta i desery. znalazłem tam też jedną interesującą herbaciarnie, urządzoną w orientalnym stylu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015