#2016-03-18 08:49:18 

Alojzy

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Rybnik

Wiek: 29

Szukam informacji o różnych rodzajach łańcuchów do przekładni przemysłowych, może podacie mi jakieś konkretne rodzaje tego typu elementów albo przynajmniej nazwy ich producentów?
#2016-03-18 11:03:14 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

To zupełnie nie moja bajka, ale może znajdziesz coś na tej stronie abcnc.pl/. To pierwsze na co trafiłam szukając pod hasłem łańcuchy do przekładni. Ja bardziej domyślam się niż wiem, że jest coś takiego jak łańcuchy transportujące. Przypuszczam, że jest wiele rodzajów takich łańcuchów i można je dalej kategoryzować ze względu na sposób ich konstrukcji lub zasadę ich działania.
#2016-03-18 12:12:27 

Naramiennik

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Szczytno

Wiek: 34

Masz racje, jest cos takiego jak lancuchy transporujace. Najczesciej spotyka się je w wersji tulejowej albo rolkowej. O ile sie nie myle jest jeszcze cos takiego jak lancuchy wrzecionowe. W ogole tak jak slusznie przypuszczasz, lancuchy mozna dzielic ze wgledu na specyfike ich konstrukcji lub sposob dzialania. A jak szukasz jakies znanej firmy produkujacej tego typu przedmioty, to będzie Tsubaki, Remond albo Diamond.
#2016-03-18 12:25:16 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Po co ci takie informacje? Piszesz jakąś pracę, czy o co chodzi?
#2016-03-18 15:12:34 

Alojzy

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Rybnik

Wiek: 29

Dokładnie, potrzebuje informacji do referatu. Dzięki za odpowiedzi, teraz już dotrę do bardziej szczegółowych informacji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015