#2016-03-23 01:47:02 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Stało się, pierwsza w życiu stłuczka i konieczność zaprowadzenia auta do warsztatu. Nie wiem kompletnie jak się do tego zabrać i jak to załatwić z ubezpieczycielem. Nie wiem jaki blacharz naprawi mi to porządnie. Prawo jazdy mam od dawna, byłam współwłaścicielką auta mojego brata więc niby zniżki jakieś mam, ale swoim autem jeżdżę od bardzo niedawna. Dodam tylko, że to nie była moja wina, sprawca przyznał się do wszystkiego i spisał protokół. Nie wzywaliśmy w związku z tym policji. Co dalej?
#2016-03-23 02:37:46 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

Czy auto nadaje się do jazdy?
#2016-03-23 04:36:29 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Generalnie tak, chociaż wolałabym dopracy nim nie jeździć. Pewnie do warsztatu bez problemu dojadę, nawet jeśli policja mnie zatrzyma to mogę spokojnie to wytłumaczyć jak będę miała umówione spotkanie.
#2016-03-23 06:44:29 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

OK, to w takim razie zgłoś się do blacharza z Pruszkowa, auto-fit się nazywają. Są, moim skromnym zdaniem, najlepsi w całej okolicy, nine warto nikomu innemu zostawiać swojego auta, ja ufam tylko im. Miałem różne przeboje z samochodami w życiu, w tym z warsztatami, więc wiem co mówię.
#2016-03-23 07:42:01 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

OK, a co z ubezpieczycielem? Kiedy do niego zadzwonić i czy dzwonić do swojego czy do jego? Nie bardzo się orientuję, bo skoro mam jego oświadczenie to chyba ja nie powinnam miec z tym problemów?
#2016-03-23 08:20:31 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

W zakładzie się tym zajmują, mogą ci pomóc bo współpracują z firmami ubezpieczeniowymi w kraju. Więc ty nawet nie wiesz, że pieniądze z jednego miejsca są przelewane na inne i jedyne co cię interesuje to to, że samochod jest naprawiony.
#2016-03-23 09:08:03 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Muszę powiedziec, że jest to dla kogos takiego jak ja bardzo komfortowe. Nie wiem czy jest to normalna praktyka, ale bardzo mi się podoba i skoro mówisz, że sama usługa jest dobra to chyba znajdę u nich swoje miejsce.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015