#2016-03-30 03:33:26 

Naramiennik

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Szczytno

Wiek: 34

witam mam pytanie czy kupijecie opony online? Duzo znajomych mowi mi ze tak maja duzo taniej czy to jest prawda? nigdy nie bylem jakos zaprzyjazniony z internetem hehe ale moze zaczne i sie naucze.. rozumiem ze to musze szukac jakis skelpow internetowych ktore konrketnie sprzedaja opony?? bede wdzieczny za wszelka pomoc bo nie za bardzo to wszystko kumam
#2016-03-30 03:54:51 

Laluś

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

Dokladnie. ja na przyklad ostatnio mialem chetke na nowe pietnastocalowe Vredestein opony letnie mianowicie. Bardzo szybciutko je znalazlem w sklepie internetowym. dostalem dobra cene za komplet i do tego darmowa wysylka!! warto czychac na promocje bo naprawdee czasem znajdzie sie cos w tak dobrej cenie jak nigdzie indziej.
#2016-03-30 04:55:32 

Gromowładny

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Ełk

Wiek: 46

Ja polecam sklep opony kunicki kupilem juz kilka zestawow opon u niego a nwet felgi i zawsze znajdowalem potrzebne srednice rozstawy srub itd. wiec to naprawde nie problem. wszystko ladnie poukladane w kategorie i mozna sobie tez wszystko elegancko wyszukac. naprawde krok w przyszlosc jesli chodzi o sposob zakupu dla klienta. polecam jeszcze raz i pozdrawiam
#2016-03-30 06:14:37 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

Przepraszam kolego a ktore kupowales te opony vredstein? sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Vredestein-zimowe bo chetnie kupilbym juz takie ktore ktos sprawdzil. tu jest duzo ladnych kolek widze
#2016-03-30 07:37:20 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

on kupowal opony letnie kolego naucz sie rozrozniac moze co?.. widze ze kazdy porzebuje nagle pomocy w zakupie opon.. kiedys jakos sobie wszyscy radzili z tym ciekawe jak co?.... ciekawe..
#2016-03-30 10:26:05 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

ja kupuje wszystko w internecie czy to opony czy zabawki dla dzieci zakupy nawet czasem robie spozywcze. tam. wszystko dostarniesz taniej takze nie ma na co czekac. i czasem w zwyklych sklepie nie dostaniesz danej srednicy opony a tam masz zawsze wzystkie bo to jest wielki biznes. i mozna sobie czesto ladnie wyszukac : wpisuje sie swoja marke (sa nawet takie jak ferari), model, rocznik itd. i dopasowuje od razu wlasciowe opony to jest mega fajne. pozdrawiam serdecznie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015