#2016-04-04 05:04:25 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

Cześć Wam! U mnie w domu zawsze były stosowane zwyczajne zasłonki na oknach i tak nie bardzo mam doświadczenie w tych innych rzeczach na okna, czyli żaluzje czy chociażby rolety. Możecie mi podpowiedzieć co się lepiej sprawdza?
#2016-04-04 05:16:46 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

według mnie nie ma złotego środka, trzeba kupić zwyczajnie to co kumuś się bardziej podoba i tyle. Ja na przykład korzystam z eleganckich żaluzji plisowanych, strasznie mi się to rozwiązanie podoba i uważam, że dodaje wiele uroku pomieszczeniom, szczególnie fajnie w słoneczne dni to wygląda, ale domyślam się, że to to zwyczajna kwestia gustu.
#2016-04-04 06:36:20 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

mnie to żaluzje kojarzą się tylko z takimi aluminiowymi, u rodziców w blokach takie są, więc jestem daleko w tyle za tym co dzisiaj na rynku :P
#2016-04-04 07:50:37 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

Jak szukasz moja droga czegoś naprawdę fajnego to ja mogę Ci polecić kupienie takich rolet okiennych dzienno nocnych, bo przypadkowo trafiłam na nie w sklepie swego czasu i od razu kupiłam tak mi się spodobało. Masz tam system dwóch materiałów o różnej jasności i takie paski dzięki czemu łatwo się ustawia ilość wpadającego światła.
#2016-04-04 10:04:24 

Naramiennik

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Szczytno

Wiek: 34

hehe, ja tam nie mam ani firanek, ani zasłonek i żyję, przynajmniej nie trzeba prać. Jak się mieszka na 10 piętrze w bloku to wszytsko jedno co w oknie :P
#2016-04-04 12:09:19 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

no to może dla ciebie…po pierwsze takie okno nie wygląda ładnie, a po drugie współczuje latem jak słończe wpada do środka to ze 40 stopni w mieszkaniu pewnie :/ Chyba jednak zdecyduję się na te żaluzje plisowane, astrasznie mi się spodobały. Bardzo dziękuję za takie zainteresowanie i pomoc. Pozdrawiam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015