#2016-04-18 02:02:40 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Niestety od pewnego czasu problem zmarszczek dotyczy także mojej osoby i bardzo poważnie zaczęłam się tym interesować, ponoc kolagen jest tutaj mega wazny, z czasem produkuje się\ go coraz mniej naturalnie, a skora bez kolagenu przestaje być elastyczna no i jest klops :P Jak myślicie, czy jeśli będzie chciała kupić kolagen sklep internetowy będzie do tego dobrym miejscem? Chodzi mi o jakość i oryginalność takich kosmetyków.
#2016-04-18 03:40:16 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

generalnie spokojnie możesz kupować w sieci jeśli masz jakieś sprawdzone miejsca, może jakiś sklep z polecenia, popytaj znajomych, być może ktoś też korzysta z takich kosmetyków i kupuje gdzieś w necie.
#2016-04-18 05:08:05 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

Kup sobie kosmetyki Colvity, mnie naprawdę bardzo pomogły, a maja właśnie naturalny kolagen, więc nie tylko działają, ale powinny być również bezpieczne ;)
#2016-04-18 07:01:54 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

hehe, pozwolicie ze się podłączę, moja żonka to normalnie każdego wieczora wygląda jak potwór, co wchodzę do domu z pracy to ona w innej maseczce, a każda jeszcze bardziej paskudna niż poprzednia i…według mnie nic to nie pomaga :P uważajcie na te kosmetyki, bo nie wszystkie są skiteczne.
#2016-04-18 08:03:14 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

mnie nie musisz tego mówić, ja kiedyś kupiłam taką maseczkę, że normalnie zrobiła mi tylko krzywdę, oparzyła mnie normalnie ;|
#2016-04-18 09:02:54 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

no i dobra, weszła sobie na kolagenowysklep.pl i kupiłam całą serię kosmetyków z naturalnym kolagenem Platinum i mam nadzieję, że będzie to naprawdę skuteczne. Sporo się naczytałam właśnie o naturalnym kolageniem i jeśli to wszystko prawda to będę naprawdę mega szczęśliwa. Tak czy inaczej ogromne dzięki za Waszą pomoc!!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015