#2016-04-22 04:42:47 

wardruna

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Stalowa Wola

Wiek: 31

Cześć wam. Zastanawiam się nad założeniem małej firmy zajmującej się szyciem i przeróbkami ubrań, a także prowadzeniem sklepu z odzieżą używaną którą będę na bieżąco poprawiać. Słyszałam że niezbędne np na potrzeby banków może okazać się napisanie planu finansowego. Znalazłam firmę która zajmuje się profesjonalnym tworzeniem takich dokumentów, nazywa się BC Advisors i jeśli zajdzie taka potrzeba to chciałabym im zlecić to zadanie. Pytanie tylko czy jest to niezbędne, a jeśli tak to czy ktoś również korzystał z usług tej firmy i mógłby się wypowiedzieć?
#2016-04-22 06:26:54 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

Hej! Powiem Ci szczerze że prowadzę firmę już od wielu lat i nie wiem czy jest on niezbędny prawnie do założenia działalności ale organizacyjnie i finansowo na pewno bez niego się nie obejdziesz, nawet jeśli działalnośc będzie stosunkowo niewielka. Dokumenty do rozliczania się ze skarbówką oczywiscie pokazują wynik finansowy i mozna z nich odczytac ogolny stan firmy, ale perspektywy rozwoju z nich nie odczytasz, bez biznes planu to jak bez mapy i kompasu w dżungli.
#2016-04-22 09:08:23 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

Jeśli chodzi o biznes plany tworzone przez BC Advisors to nie zawiedziesz się, bo również korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Komplet przygotowany na czas, współpraca bez zgrzytów i problemów. Co szczególnie mi się spodobało to elastyczna współpraca. Za usługi doradcze nie musisz wcale rozliczać się finansowo, ale na przykład w drodze wymiany, co uważam za bardzo ludzkie i prawdziwe europejskie.
#2016-04-22 11:02:05 

wardruna

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Stalowa Wola

Wiek: 31

Bardzo dziękuję za odpowiedzi, wiele mi wyjasniliście. Pozostaje tylko zabrać się do roboty :)
#2016-04-22 13:09:22 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

Nie ma za co, cieszę się że pomogłam. Na starcie też otrzymałam wsparcie od różnych ludzi, więc muszę dbać o bilans przysług :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015