#2016-04-27 18:54:38 

Jagodyna

Użytkownik

Hej Kochani! szukam inspiracji dla swojego ogrodu. Przyznaję szczerze, że do tej pory strasznie go zaniedbywałam, a teraz pomyślałam o tym, żeby go doprowadzić w końcu do jako takiego porządku. Mam już zamówione młode tuje, które będą robiły za żywopłot, zamówiłam też kilka drzew owocowych i… tu się tak naprawdę kończy moja pomysłowość. Szukałam inspiracji na internecie, ale niestety wszystkie zdjęcia, jakie znalazłam dotyczyły dużych ogródków, i wiele z tych elementów, które tam były, po prostu nie zmieszczą mi się. Co więc zrobić? Jak urządzić taki niewielki ogródek?
#2016-04-27 20:05:12 

chamberlain

Użytkownik

Wiesz, to wszystko zależy od tego, co rozumiesz przez słowo neiwielki? I jaki efekt chcesz uzyskać.
#2016-04-27 21:55:36 

Jagodyna

Użytkownik

No podwórko ma myślę z jakieś 350 metrów kwadratowych, więc nie jest zupełnie małe, ale też i nie jest szalenie duże. Co do efektu, to chcę, żeby mimo wszystko to było zrobione ze smakiem, a nie, że nwrzuca się tam wszystkiego na siłę. Tesz przydałoby się miejsce na samochód.
#2016-04-27 23:24:19 

chamberlain

Użytkownik

Hm… to rzeczywiście nie poszalejesz z taką powierzchnią, tym bardziej, jak jeszcze chcesz gdzieś garaż postawić. Oczka wodnego też raczej nigdzie nie wykopiesz :P Ale przede wszystkim szedłbym w takim razie w jakieś niewielkie kamienne ścieżki, krzewy i kwiaty.
#2016-04-28 01:26:01 

ShamefuL

Użytkownik

Cześć! Słuchaj, ale ona od razu nie musi też stawiać garażu. Jest dużo lepsze rozwiązanie właśnie do takich niewielkich powierzchni, jak na przykład wiaty drewniane samochodowe. Wtedy na przykład robisz tylko betonową wylewkę, zamawiasz taką wiatę i montujesz ją do podłoża. Sprawa załatwiona, a wygląda to estetycznie, więc maż nie tylko funkcjonalne, ale i ozdobne rozwiązanie :) A jak chcesz jeszcze osłonić samochód z danej strony, to możesz do garażu dorać ściankę.
#2016-04-28 04:05:42 

Jagodyna

Użytkownik

W sumie myślałam, żeby dodać też właśnie jakieś elementy drewniane, drobną pergolę, czy coś w ten deseń. A wiesz kolego, gdzie dostanę tego typu rzeczy? :) W jakimś sklepie ogrodniczym?
#2016-04-28 06:51:36 

ShamefuL

Użytkownik

Nie baw się tam w sklepy ogrodnicze, czy markety jakieś budowlane, bo zabulisz tyle, że się za głowę złapiesz. Najlepiej kupić wprost od firmy, która takie rzeczy wytwarza. I tak masz na przykład świetnego producenta, jakim jest RSC Bis, który zajmuje się profesjonalną pdorukcją drewnianych elementów na podwórka.
#2016-04-28 08:10:34 

Jagodyna

Użytkownik

Aha. No to brzmi fajnie :) To teraz jeszcze tylko muszę znaleźć tę firmę na necie, ale to już dam sobie radę :) Dzięki kolego za udzieloną pomoc, jestem bardzo wdzięczna! :)
#2016-04-28 09:50:23 

ShamefuL

Użytkownik

Cała przyjemność po mojej stronie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015