#2016-05-04 22:33:41 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Stwierdzam po obserwacji katalogów firm meblowych, że ilość rodzajów mebli jest niestety utrudnieniem, jeśli chodzi o dokonanie optymalnego wyboru. Jeśli już się człowiekowi coś spodoba to ukradkiem spostrzega coś na następnej stronie i cały proces rusza od nowa. Na początek muszę zrobić eliminację. Lepiej wybrać drewno czy tworzywo?
#2016-05-04 23:37:47 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

Ja mam to samo, ale raczej chodzi o osobiste oglądanie mebli. W salonie już jestem na coś zdecydowany, gdy podchodzi sprzedawca i mówi, że tam mamy jeszcze coś takiego. I karuzela kręci się od nowa. To co miało być przyjemne przeciąga się w nieskończoność.
#2016-05-05 00:11:01 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

Jeśli chodzi o radzaj mebli to zdecydowanie sam powinieneś wiedzieć co ci bardziej odpowiada. Oba rodzaje mebli są ładne i można je stosować zarówno w domach, jak i mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty. Wszystko zależy od twojej wizji. W żaden sposób nie powinieneś się ograniczać.
#2016-05-05 02:34:47 

Dzięcioł99

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Kielce

Wiek: 28

Właśnie dla takich niezdecydowanych osób można zastosować miks w przypadku urządzania mieszkania. Ja oglądałem ostatnio meble na stronie meblepotocki.pl/pl/c/Produkty/3 i stworzyłem swój autorski projekt wyposażenia. Wygląda naprawdę ciekawie, chociaż nie korzystałem z żadnego szablonu.
#2016-05-05 05:20:46 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Urządzając własne cztery kąty nie można się niczym ograniczać. Niektórzy mowią, że mieszkania muszą pozostawać w zgodzie ze stylem meblowania. Ja z kolei twierdze, że muszą pozostać w zgodzie z użytkownikiem i jego odczuciem estetyki. Ja wybrałam dla siebie drewniane meble z Warszawy i jestem z nich zadowolona.
#2016-05-05 08:08:44 

Alojzy

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Rybnik

Wiek: 29

Masz całkowitą rację, nikt nie powinien nam narzucać, jak i co meblować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015