#2016-05-16 01:50:38 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Witajcie wszyscy. Czy ktoś z was może mi polecić jakąś sprawdzoną firmę ogrodniczą z okolic Warszawy? Mieszkam tutaj od nie dawna i potrzebuję jakiejś rzetelnej firmy, która pomoże mi z ogarnięciem całego ogrodu.
#2016-05-16 03:19:30 

SzłamSzybko

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Pasłęk

Wiek: 30

A co takiego dzieje się z twoim ogrodem? Będzie nam łatwiej dobrać potrzebne usługi. Ja korzystałam jakiś czas temu z usługi zrębkowania gałęzi w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Wszystko zrobione tak jak należy i bez niepotrzebnych kosztów. Tylko wióry lecialy ale to też panowie posprzątali :)
#2016-05-16 05:06:25 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

Jeżeli posiadasz duży ogród i chcesz coś z nim zrobić to polecam odwiedzić stronę internetową firmakrzak.com/projektowanie_ogrodow.html. Pod tym linkiem znajdziesz całą ofertę usług tej firmy, ale zajmują się oni profesjonalnym projektowaniem ogrodów i późniejszym ich utrzymaniem.
#2016-05-16 05:37:29 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

No chodzi o to, że dom jest kupiony i ogród który jest tutaj jest mocno zaniedbany. Nie wiem czy trzeba tu kogoś od projektowania, ale na pewno trzeba tu kogoś kto się zajmie strzyżeniem, grabieniem i ogólnie mówiąc doprowadzaniem do ładu tego wszystkiego.
#2016-05-16 08:35:08 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Osobiście korzystałam z usług firmy jak interesował mnie wywóz gruzu Warszawa to ogromne miasto i załatwianie tego na własną rękę mogło by być problematyczne. Firmę mogę polecić mimo że nie wykorzystałam ich pełnych możliwości. Jeżeli chodzi o samą firmę to bardzo przyjemnie podchodzą do klienta i robią co należy.
#2016-05-16 11:15:32 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

Ja również polecam firmę. Zajmują się moim ogrodem już 3 miesiąc z kolei i jestem bardzo zadowolony. Raz w miesiącu albo częściej przyjeżdża ekipa która przez cały dzień lata po podwórku i przycina i ogarnia cały ten teren. Bardzo polecam wszystkim.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015