#2016-05-17 04:36:23 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Witajcie. Szukam jakiś sprawdzonych informacji na temat szkół organizujących szkolenia pedagogiczne. Jeśli moglibyście dodatkowo polecić coś konkretnego też byłoby fajnie. Muszę zwiększyć zakres swoich umiejętności ze względu na poszukiwanie lepszej, może nawet lepiej płatnej i ciekawszej pracy. Dajcie namiar na coś godnego uwagi. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
#2016-05-17 07:31:39 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

Cześć. Nie wiem czy mam dobre info, ale zdaje się, że szkolenia dla pedagogów w Koninie organizowano w jednej ze szkół. Nie wiem dokładnie czy o to ci chodziło, bo ja bym wzięła pod uwagę coś takiego. Chociaż w temacie zaznaczyłaś, że chcesz pracować z niepełnosprawnymi dziećmi, być może też coś będzie.
#2016-05-17 09:00:43 

przypadkowynick

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Inowrocław

Wiek: 27

Świetny pomysł jak ludzie chcą się szkolić. Takich psychologów wciąż jest mało, a terapia dzieci z niepełnosprawnością intelektualną mogła by przynieść ciekawe efekty pod warunkiem, że poprowadzi je ktoś odpowiednio do tego przystosowany. Jestem pewien że znajdziesz odpowiedni kurs. Życzę wytrwałości w dążeniu i podziwiam za upór.
#2016-05-17 10:09:02 

SzłamSzybko

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Pasłęk

Wiek: 30

Dzień dobry. Fajne kursy i szkolenia znajdziesz tu jacekkielin.pl/. Na pewno znajdą się kursy, po których będziesz mogła rozpocząć pracę z dziećmi niepełnosprawnymi. Myślę, że takie warsztaty świetnie kształtują i są świetnym zapoczątkowaniem lepszej motywacji na więcej. Pozdrowienia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015