#2016-05-23 02:00:45 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

Cześć :P Mam trochę nietypowe pytanie.. ale ostatnio nasza nauczycielka z pp kazała napisac wypracowanie o sklepach i ogólnie z czym się nam kojarzą sklepy. Mamy to zrobić na podstawie opinii innych ludzi. Postanowiłam więc założyć ten temat i licze na Waszą pomoc i inwencje! ;) Pozdrooo :D,
#2016-05-23 03:36:42 

blackwidow

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Sierock

Wiek: 41

Hmm.. mi się sklepy kojarzą z wózkami sklepowymi to taki typowy atrybut sklepów :P pakuje się do nich zakupy i w sumie nie wiem.. ogólnie to mi się kojarzy z zakupami, produktami, wszystkim tym co można kupić w sklepie.
#2016-05-23 04:22:52 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Ale wymyślają w tych szkołach :P masakra haha.. mi się kojarzy z licznymi regałami na produkty, na którym leżą różne produkty, które można kupić ;) Sama nie wiem.. Ogólnie to nie wiem jaki sens ma to zadanie?
#2016-05-23 07:20:52 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

No podobno to ma pokazać, że każdy może postrzegać inaczej codzienną rzeczywistość i nawet najprostsze rzeczy mogą wpływać inaczej na każdego :P Moje pierwsze skojarzenie np., to metalowe bramki wejściowe, którymi się wchodzi do sklepu itp…
#2016-05-23 10:16:47 

Gromowładny

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Ełk

Wiek: 46

lol nie mam pytań jaki temat i ogólnie zadanie.. potem nie ma się co dziwić, że inni narzekają na szkołę i to co tam się wyprawia :P Ja bym po prostu napisał, że od dziś mi się sklep kojarzy z durnymi zadaniami z podstaw przedsiębiorczości. Ile Wy macie lat? Chyba, że to zadanie dla jakieś podstawówki.
#2016-05-23 11:02:43 

przypadkowynick

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Inowrocław

Wiek: 27

Za moich czasów to się zupełnie inaczej podchodziło do zadań.. chyba, że to temat dla beki i ktoś sobie tylko tak napisał i chciał zobaczyć jaki będzie odzew. W sumie jak widać mocno skutecznie, bo się spory ruch zrobił w takim temacie :P
#2016-05-23 12:28:32 

SzłamSzybko

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Pasłęk

Wiek: 30

Znając szkoły i pomysły niektórych nauczycieli, to mi się wydaję, że to niekoniecznie jest ściema :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015