#2016-06-10 08:09:09 

Oprawka17

Użytkownik

Moja koleżanka ma zamiar zapisać się na indywidualne spotkania z trenerem fitness. Nie jestem do końca przekonana do takich szkoleń, chyba dlatego ze jestem troche wstydliwa, ale też wydaje mi się że takie spotkania zmieniają się często w towarzyskie niż sportowe i chyba tracą odpowiedni charakter. Jak uważacie? Piszcie proszę, szczególnie ci którzy korzystali z pomocy takiego kogoś.
#2016-06-10 08:47:05 

BoYaN

Użytkownik

Zapytam wprost: Czy byłaś kiedyś na takim spotkaniu ze sprawdzonym trenerem osobistym ? Mieszkam w Warszawie i w pewnym momencie musiałem coś z sobą zrobić wiec spotykałem się z kilkoma, każdy od czego innego. Dawali mi taki wycisk ze nie mialem sily wejsc do mieszkania. Zero niepotrzebnych rozmów, obijania się i to u każdego z nich. Wytrzymałem tak przez miesiąc po czym musiałem zrezygnować i zostać z jednym. Każdy kto był chociaż raz na takim treningu wie o czym mówię. Dodam jeszcze że mój kolega też ma indywidualnego trenera i nawet nie wie jak on się nazywa a pracują razem około roku ;]. Po prostu nie gadają o niczym co nie ma znaczenia. Pozdrawiam.
#2016-06-10 09:20:55 

Brukselka

Użytkownik

Miałam przyjemność chodzić kiedyś do osobistego trenera biegów, ktory dodatkowo rozpisał mi plan zywienia i byłam zachwycona. Miałam wiecej sił, robiłam o wiele wiecej niz teraz a mimo to miałam wiecej energii. Wstawał rano z werwą, chciało mi się robić dużo róznych rzeczy na które dziś nie mam siły no i co najwazniejsze miałam wieczną motywację. Nie mogłam powiedzieć nie i sobie odpuścić kiedy wiedziałam że ktoś się przygotował na spotkanie i zamierza dać mi wycisk żebym czuła się lepiej i atrakcyjniej wyglądała :P.
#2016-06-10 09:31:59 

Oprawka17

Użytkownik

Czyli jednym słowem warto. Może sama się zdecyduję na taki krok. Nie jest to wcale drogie, tak przynajmniej mowila mi kumpela, a zawsze to jakies cwiczenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015