#2016-06-14 02:25:56 

blackwidow

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Sierock

Wiek: 41

Cześć! Mam firmę, do której nalezy coraz więcej przedstawicieli handlowych. Pomyślałam, że dobrze by było, żeby nie jedzili jednak swoimi samochodami, bo to wiadomo, koszty i wogóle. Ale też i nie stać mnie na to, żeby wziąć samochody dla kilku osób, żeby nimi jeździli. Jak to najlepiej rozwiązac?
#2016-06-14 04:29:46 

Laluś

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

To weź najlepiej jakieś używane samochody. To przecież za kilka wozów się zmieścisz nawet w 50 bańkach. Albo też może leasing, to też jest dobra opcja.
#2016-06-14 04:39:06 

blackwidow

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Sierock

Wiek: 41

Powiem Ci szczerze, że nie jestem przekonana do samochodow używanych. Wiem dokładnie, jakie one potrafią być. Dwa kiedyś kupiłam tak dla siebe i okazało się, że jeden był pięknie klepany, że wystarczyło go tylko puknać i potrafił się rozpadać, a drugi miał tak zajechany silnik, że wytrzymal może dwa, trzy miesiące i trzeba było mu wymieniać bebechy…
#2016-06-14 06:04:15 

Laluś

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

Wybierać też trzeba umieć,a nie pierwszy lepszy…
#2016-06-14 07:00:15 

wardruna

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Stalowa Wola

Wiek: 31

Ale ja się koleżance wcale nie dziwię, z leasingiem też czasem sprawa bywaśliska,tym bardziej, ze jesteś uwiązany przez taką umowę. Szczerze? Chyba najlepszym rozwiązaniem dla kolezanki w tym momencie byłoby wypożyczenie samochodów w jakiejś firmie, tj. wypożyczalni. Tam masz jasne warunki, na ile wypożyczasz, jakie masz raty za wypożyczenie.
#2016-06-14 07:28:28 

blackwidow

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Sierock

Wiek: 41

Nie powiem, że o tym nie myślałam, ale ciężko mi stwierdzić, na jaki okres bym wypozyczała te samochody, myśle, że raczej na dłuższy czas.
#2016-06-14 10:11:15 

wardruna

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Stalowa Wola

Wiek: 31

A to dla dobrej wypożyczalni myślę, ze nie problem, a nawet i lepiej :) No bo zajrzyj sobie na przykład tu: akm.pl/dlugoterminowy/. Nie tylko są otwarci na wynajem kilku samochodów, ale też i nanegocjacje z klientem odnośnie stawek! Jak miałabym szukać na twoim miejscu jakejś wypożyczalni, to zaczełabym od tej właśnie.
#2016-06-14 12:48:50 

blackwidow

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Sierock

Wiek: 41

Oglądam sobie właśnie ich stronę i rzeczywiście wygląda to wszystko fajnie. Kwestia jak w praktyce. Ale myślę, że dopóki nie sprubóję, to się nie dowiem, nie? ;) Okej, tak czy siak dzięki za poradę i trzymajcie się! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015