#2016-06-16 04:46:29 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Witam miałbym prośbę żebyście mi polecili dobre farbki do modeli plastikowych. Potrzebuje jakies fajne kolory bo ogolnie nie chce malowac w zgodzie ze wzorem i z instrukcja tylko zrobic taka wariacje na temat, cos w rodzaju kurcze akiego pastelowego samolociku jak z filmu. bd wdzieczny za odp
#2016-06-16 05:30:00 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

kup se farby akrylowe tamijo one sa maega wytrzymale i maja ekstra kolory. jeszcze super sa takie ktore imituja metaliczny poblask, wtedy samolot wyglada jak prawdziwa maszyna taka z wojska. robi wrazenie naprawde, a co domnie ktos przychodzi to sie zachwyca ze o muj borze jakie to realistyczne sebastianie
#2016-06-16 06:11:21 

Naramiennik

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Szczytno

Wiek: 34

ja swoj ostatni model pomalowalem na bialo tak ze wyglada normalnie jak samolot lini Lot :D naprawde ekstra look :D wzialem normalne farbki od brata do tego i dobrze to wyglada o dziwo.

#2016-06-16 08:11:13 

przypadkowynick

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Inowrocław

Wiek: 27

ja mam tez pytanie w temacie malowania – czy ktos widzial model statku do sklejania titanic? ja taki mam i kurcze nie moge dobrac faarbek... sam w sobie model wylgada super, naprawde az mozna poczuc atmosfere 1912 leo di caprio i tak dalej, wykonanie jest ekstra i tez dobrze mi sie wszystko skleilo. no ale ta farba to jest problem. nie wiem nawet czy ma byc akryl czy jeszcze jakas inna wiec bylbym wdzieczny za jakies rozjasnienie tej kwstii bo nic w internecie na temat nie znalazlem, pozdrawami
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015