#2016-06-29 05:18:35 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Moje drogie, czy istnieje jakiś nieinwazyjny sposób na odstające uszy? Walczę z tym od lat, przez długi czas udawało mi się jakoś maskować pod włosami, ale ile tak można. Wydaje mi się że jest to prawdziwa przyczyna tego ze nie mogę znaleźć sobie faceta. Pomóżcie proszę.
#2016-06-29 05:33:30 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Co rozumiesz przez słowo nieinwazyjna? Dziś operacje są juz tak popularne i bezpieczne że nie ma co się bać. Z tego co mówiły mi koleżanki koszt operacji plastycznych uszu naprawdę nie należy do wielkich wydatków a pomaga w pokonaniu kompleksów i ułożeniu sobie życia.
#2016-06-29 07:58:03 

SzłamSzybko

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Pasłęk

Wiek: 30

Ja mam problem nieco innej natury, w zasadzie odwrotny niż większość kobiet. Chciałabym zmniejszyć sobie piersi. Gdzie powinnam się zgłosić i jak przygotować?
#2016-06-29 09:39:04 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

Cześć. Przede wszystkim się nie stresować :). Każdy z nas jest inny i nie ma osoby która nie wymagałaby poprawek. Najlepiej zrobisz zaczynając od lektury: chirurgia-plastyczna.eu/operacje-plastyczne/operacja-piersi/zmniejszanie-redukcja-biustu-mammoplastyka/. Masz tutaj zebrane wszystkie najpotrzebniejsze informacje na ten temat, polecam również pojechać do tej kliniki i porozmawiać z lekarzem, pozdrawiam.
#2016-06-29 11:22:06 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

Polecam tę klinikę, robiłam w niej niedrogą plastykę powiek i jestem bardzo zadowolona. Wyglądam o wiele młodziej, a moje oczy w końcu są takie jak zawsze chciałam. Chirurg to świetny człowiek, który naprawdę wie jak rozmawiać z pacjentami. Potrafi w łatwy sposób przekazać wszystkie niezbędne informacje pomagające w podjęciu ostatecznej decyzji. W przyszłym roku wybieram się na liposukcję do Szczecina bo jest to ostatnia rzecz jaką chciałabym u siebie zmienić. Potem już pozostaje tylko wyjazd na wieczne opalanie się do ciepłych krajów :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015