#2016-06-30 00:12:10 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

Czy warto organizować imprezy integracyjne? Jak myślicie, jak to wygląda z waszej perspektywy?
#2016-06-30 02:09:14 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Zdecydowanie warto! To bardzo dobrze działa na atmosferę, wszyscy od razu inaczej pracują.;) Przekonałam się na własnej skórze. Tym bardziej, że organizacja przyjęć dla poznańskich firm jest teraz naprawdę prosta, wynajmujesz firmę i ona zajmuje się wszystkim. Wymyśli ci dobre miejsce i sposób spędzania czasu. Sama jestem szefem i mam za dużo na głowie, by dodatkowo się jeszcze w to samemu bawić, naprawdę dobrze jest zdać się na kogoś, kto zna się na rzeczy od początku do końca.
#2016-06-30 04:16:25 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

ja nie jestem szefem, ale z perspektywy pracownika – naprawdę warto. To jedyna szansa, by się tak swobodnie zintegrować i poznać, bez stresu. I może to dziwne, ale naprawdę najlepsze imprezy integrujące zespół w Wielkopolsce przeżyłam właśnie dzięki swojej firmie. Ludzie na poziomie i świetna organizacja, nawet szef trochę wyluzował i zaczął z nami normalnie żartować.;)
#2016-06-30 06:43:03 

Dzięcioł99

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Kielce

Wiek: 28

to już nie tyle kwestia warto czy nie warto, to jest standard biznesowy. Każda porządna firma robi takie rzeczy, dział marketingu musi pracować nad kontaktami, a i trzeba dbać o wewnętrzne relacje między pracownikami. Ja lubię robić imprezy plenerowe, otwarte dla klientów, wtedy jednocześnie bawimy się i poznajemy potrzeby rynku.
#2016-06-30 08:45:00 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Pewnie, że warto. Pamiętam jak dopiero zacząłem pracować w nowej firmie i czułem się jak obcy, długo nie mogłem znaleźć sobie miejsca. Dopiero dzięki firmówce wkręciłem się w towarzystwo i teraz lepiej czuje się w biurze, możemy sobie razem pomagać i na sobie polegać, wcześniej nie byłem nikogo na tyle pewny, by o coś prosić
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015