#2016-07-06 02:58:10 

Dzięcioł99

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Kielce

Wiek: 28

Witam. Wraz z przyjaciółmi organizujemy wyprawę w góry. Chcemy poznać czym jest prawdziwy trekking. Czy znacie jakieś sposoby na to, aby maksymalnie umilić sobie te wyprawy? Głównie chodzi mi o sprzęt, który warto ze sobą zabrać w taką podróż. Bardzo dziękuję za podpowiedzi.
#2016-07-06 04:45:26 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

Witam cię, nie jesteś sam. Ja też pragnę poznać tajniki trekkingu. Od zawsze fascynuje mnie dzika przyroda, dlatego chętnie z tobą poczytam, co doświadczeni mają do powiedzenia. Mnie się wydaje, że do trekkingu świetnie sprawdzi się przede wszystkim jakiś dobry rower.
#2016-07-06 07:28:57 

Gromowładny

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Ełk

Wiek: 46

Witam. Jak najbardziej koleżanka ma rację. Bardzo dobrze prezentują się jednoślady Cruser. Są odpowiednio wyposażone, odpowiednio wytrzymałe. Grunt to amortyzacja. Moim skromnym zdaniem to rower jest sprzymierzeńcem w takiej trekkingowej wyprawie. Powodzenia!
#2016-07-06 07:57:50 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Hejka. Jako wieloletnia miłośniczka trekkingu powiem wam tylko tyle, odwiedźcie sklep narciarski Poznań to dobry pomysł lokalizacyjny, bo mają tam wszystko co potrzebne na wszelkie wyprawy. W górach narty się zawsze przydadzą. Sama posiadam narty i chętnie z nich korzystamy w grupie. Pozdrowienia
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015