#2016-07-07 23:48:26 

Gromowładny

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Ełk

Wiek: 46

Cześć Wam. Chciałbym wydzierżawić dobrą kserokopiarkę ale nie wiem czy jest jakaś firma co takie coś oferuje? Najlepiej żeby była z terenów wielkopolski ;) Wtedy byłbym zdecydowanie bardzo zadowolony, bo mógłbym podjechać dogadać szczegóły itp.
#2016-07-08 02:06:23 

Laluś

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

Ojj my też mieliśmy w biurze niedawno ten problem ;) Ale wydzierżawiliśmy kserokopiarkę stąd: telekontrakt.pl/dzierzawa/ ta firma jest naprawdę bardzo konkurencyjna i profesjonalna pod tym względem ;) nie dość, że mają mnóstwo fajnych kserokopiarek w swojej ofercie, to jeszcze dosyć tanio to wychodzi ;)
#2016-07-08 03:03:41 

Gromowładny

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Ełk

Wiek: 46

Nawet nie wiedziałem, że w Poznaniu jest taki profesjonalny serwis kserokopiarek ;) Cieszę się, że napisałem, bo to jak dla mnie naprawdę fajny news ;) Zdecydowanie do nich podjadę i się umówię na jakieś spotkanie itp. Kolego, nawet nie wiesz jak mi pomogłeś, naprawdę ;) Serdecznie dziękuję!
#2016-07-08 05:01:25 

Laluś

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

Nie ma o czym mówić ;) Jak tylko widzę, że mogę komuś pomóc, to czemu mam tego nie zrobić? Cieszę się, że pomogłem i mam nadzieję, że faktycznie znajdziesz w ich ofercie coś co Cię usatysfakcjonuje.
#2016-07-08 06:46:14 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

Ech.. ja też miałam plany, żeby otworzyć własne biuro, wynająć rózny sprzęt itp.. ale co z tego, jak życie zweryfikowało moje plany i postąpiło ze mną zupełnie inaczej. Szkoda, bo kiedyś miałam marzenia, ale poznalałam jednego faceta który je pokrzyżował i teraz żałuję, że nie postawiłam na swoim.
#2016-07-08 08:17:14 

SzłamSzybko

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Pasłęk

Wiek: 30

Bez urazy.. ale po co piszesz takie coś? Ani to nie jest związane z tematem, ani nie wiem co.. może po prostu szukasz taniej uwagi? Temat o kserokopiarkach, a Ty piszesz o jakiś swoich zmianach w planach życiowych.. masakra.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015