#2016-07-12 03:18:26 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Może ktoś podpowiedzieć, z jakich narzędzi najchętniej korzystają działający w Polsce developerzy i profesjonaliści z branży IT? Chodzi mi o czas obecny i ewentualnie lekkie spojrzenie w przyszłosć – co będzie najbardziej popularnym rozwiązaniem w najbliższym czasie?
#2016-07-12 05:09:42 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Ciężko powiedzieć, jak człowiek nie zna szerszej perspektywy. Podobno bardzo popularny jest system Microsoft Azure, który dostępny jest z poziomu chmury. Ta platforma zawiera wiele wstępnie skompilowanych szablonów i jest doskonałym narzędziem do tworzenia różnego rodzaju aplikacji mobilnych, programów dla firm, aplikacji internetowych i wielu innych.
#2016-07-12 06:31:09 

SzłamSzybko

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Pasłęk

Wiek: 30

To chyba zalezy od tego, czym zajmuje się konkretna firma informatyczna. Wiem, że teraz takie firmy IT często korzystają z posrednictwa większych podmiotów, oferujących najnowsze rozwiązania informatyczne. W Polsce ważnym graczem na tym polu jest firma INDATA, która specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań z zakresu wspomnianej wcześniej platformy Azure czy Office 365 dla firm.
#2016-07-12 08:47:50 

Naramiennik

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Szczytno

Wiek: 34

Najlepiej siegać po takie narzędzia, gdzie IT support stoi na odpowiednio wysokim poziomie. Chodzi o to, by nie mieć najmniejszych problemów z uzyskaniem wsparcia technicznego, gdy bedzie ono niezbędnie potrzebne. Myślę, że własnie z uwagi na dobry suport, outsourcing usług informatycznych cieszy się dzisiaj tak dużym powodzeniem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015