#2016-07-15 11:23:44 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Dzień dobry. Czy ktokolwiek z was wie może w jaki sposób można uzyskać pomoc przy produkcji spotów reklamowych? Głównie chodzi mi o wsparcie w związku z załatwieniem wszelkich formalności. Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy, że to wszystko tyle wymaga, jeśli chodzi o dokumentację. Bardzo prosiłbym o porady w związku z tym.
#2016-07-15 13:24:05 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

Witaj. Temat spotów reklamowych jest dość trudny. Musisz mieć uzgodniony scenariusz, przeprowadzić casting albo zatrudnić profesjonalnych aktorów, musi być odpowiednio przystosowana scenografia i cała ekipa pracująca nad odpowiednim ujęciem. Wszystko wymaga stosownych pozwoleń i wkładu pracy, o nakładzie pieniężnym nie wspomnę. Moim skromnym zdaniem powinieneś to komuś zlecić. Najlepiej jakiemuś profesjonaliście.
#2016-07-15 13:34:08 

Gromowładny

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Ełk

Wiek: 46

Witam. Doskonały pomysł tutaj pomogą specjaliści. Myślę, że powinieneś poczytać sobie na temat oferty tego biura filmowego poznanfilmcommission.pl/pages/oferta. Mają ciekawe propozycje. Zwłaszcza, że możliwe jest dodatkowo wypromowanie.
#2016-07-15 15:27:55 

SzłamSzybko

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Pasłęk

Wiek: 30

A to ciekawe, nie sadziłam ze cos takiego jest. Trzeba to koniecznie przetestowac.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015