#2016-07-19 09:06:43 

blackwidow

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Sierock

Wiek: 41

Cześć Wam! Zmieniłam ostatnio fryzjera, bo niestety zamknął swój salon i teraz się rozglądam za jakimś dobrym fryzjerem kobiecym z Poznania lub okolic ;) Czy ktoś tutaj na forum może mi kogoś polecić? Bardzo mi zależy, bo już koniecznie musze iść do fryzjera a nie chcę isć do takiego, który nie daj Boże mi coś zrobi z moimi pięknymi włosami ;( Pomóżcie i coś doradźcie!
#2016-07-19 11:18:33 

ALeXA

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Chełm

Wiek: 20

Ja ostatnio korzystałam rozjaśniałam włosy i zmieniałam kolor, zobacz sobie: diamante.pl/pol/fryzjer/dla_niej/koloryzacja_wlosow.html masz pod tym linkiem dokładny opis koloryzacji i paru innych fajnych usług tego salonu ;)
#2016-07-19 11:46:14 

Skarbek

Użytkownik

Posty: 13

Skąd: Gniezno

Wiek: 28

Ja ogólnie również musze bardzo mocno polecić tę stronę i ogólnie ten salon fryzjerski ;) Wejdź na diamante.pl/pol/fryzjer/dla_niej.html i dokładnie się zapoznaj z opisem tego fryzjera i ogólnie jego ofertą. To zdecydowanie, jeden z najlepszych fryzjerów w Poznaniu, o ile nie najlepszy ;) Ja sama i szereg moich znajomych chodzimy tylko tam i naprawdę warto, bo płacisz za jakość i wiesz, że zostaniesz doskonale przyjęta i faktycznie Twoja fryzura będzie się świetnie prezentowała.
#2016-07-19 12:26:34 

blackwidow

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Sierock

Wiek: 41

No właśnie też miałam kiedyś tam iść ale nie wiem czemu w końcu się nie zdecydowałam. Ta stronka diamante.pl/ jest naprawdę bardzo estetyczna i nie wiedziałam, że ten salon jest aż tak profesjonalny i z tego co wyczytałam, to również bardzo profesjonalnie strzygą mężczyzn. Więc może wraz z mężem się wybierzemy na mały teścik.. dziękuję Wam za pomoc i Waszą radę ;) Naprawdę mi to dużo pomogło i wiem teraz gdzie mogę iść do fryzjera ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015