#2016-07-25 23:54:23 

Naramiennik

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Szczytno

Wiek: 34

Dzień dobry! Mam takiego pecha, że co najmniej dwa razy w roku psuje mi się komputer. Mam już tego naprawdę dość. Nie wiem, czy to pech w kwestii doboru sprzętu, czy po prostu ja źle posługuję się komputerem, ale ciągle coś się psuje. W związku z tym szukam dobrego serwisu laptopów w Warszawie, który będzie na stałe zajmował się moim. Oczywiście dodam, że zależy mi na szybkiej obsłudze i atrakcyjnych cenach.
#2016-07-26 02:53:58 

Laluś

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

Witam! Jeśli szukasz dobrego serwisu laptopów w Warszawie, to polecam firmę Bezpieczny Lapek. Ja korzystałem z ich usług już kilkakrotnie i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Sprzęt po naprawie działa bez zarzutu, a niezwykle mili serwisanci doradzają przy oddaniu, jak korzystać z komputera, żeby taka usterka się nie powtórzyła.
#2016-07-26 05:47:39 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

O, podepnę się z moim pytaniem, bo pasuje do tego wątku!;) A czy można w tym warszawskim serwisie odzyskać dane? Bardzo by mi na tym zależalo.
#2016-07-26 07:50:54 

Laluś

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

Wydaje mi się, że tak. Proszę sprawdzić stronę tego serwisu, znajdziecie tam informacje o zakresie usług i cenach. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015