#2016-07-29 05:34:49 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Cześć. Potrzebny na wczoraj samochód. Mój jak na złość u mechanika. Nie wiedziałem, że tak łatwo idzie zatrzeć silnik. No ale mniejsza z tym. Czy znacie dobre wypożyczalnie, które można by wziąć pod uwagę. Za parę dni wyjeżdżamy na urlop, bez auta jak bez ręki. Proszę dajcie namiary na poważne oferty.
#2016-07-29 06:25:53 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

Cześć. Wpisz sobie w googlach wynajem aut Poznań coś ci na pewno wyskoczy. Ja niestety nie miałem okazji jeszcze korzystać z wypożyczalni. Póki, co moje autko dobrze chodzi. Swoją drogą ładnie musiałeś szarżować skoro silnik zatarłeś. Albo zapomniałeś sprawdzić poziom oleju. Radzę ci trochę poszukać w sieci możesz mi wierzyć, że 90% firm się ogłasza za pomocą Internetu, więc na pewno znajdziesz.

#2016-07-29 08:18:06 

Alojzy

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Rybnik

Wiek: 29

Siemka. Gdybym ja był na twoim miejscu to istotna byłaby dla mnie tania wypożyczalnia samochodów Poznań tu też bym szukał, bo wiadomo wielkie miasto, to wielkie możliwości. Mnie to najbardziej interesuje jeszcze kto w Poznaniu wynajmuje busy. B w sierpniu jedziemy w podróż z kilkoma znajomymi i się nie zmieścimy w jednej osobówce. Też będę musiał poszperać.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015