#2016-07-29 03:25:05 

Alojzy

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Rybnik

Wiek: 29

Witam wszystkich. Mam takie pytanie, co jest potrzebne w moim warsztacie do kontroli spalin jak w temacie? Chodzi mi o to jaki sprzęt trzeba kupić żeby zrobić pełny pomiar i dać klientowi wszystkie dane na ten temat?
#2016-07-29 06:00:10 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

To masz własny warsztat i tego nie wiesz? Z tego co wiem to na pewno musisz się zainteresować dymomierzem żeby sprawdzić jakie jest zadymienie spalin, do tego na pewno analizatorem spalin który da ci podgląd na ilość i jakość produktów spalania. To chyba tyle w tym temacie. A gdzie kupić? Wysyłam link na pw.
#2016-07-29 07:22:02 

Alojzy

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Rybnik

Wiek: 29

Warsztat odziedziczyłem po rodzicach i chce na nim trochę zarobić więc wprowadzam do siebie kilka ciekawych usług. Nie mam zamiaru bawić się w naprawy bo kompletnie się na tym nie znam ale bardzo chętnie będę robił klimatyzacje i takie dodatkowe pomiary.
#2016-07-29 08:11:39 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

To ja zadam takie pytanie całkiem z innej beczki. Czy jeżeli zrobi mi się dziura w oponie to mogę to w jakiś łatwy i szybki sposób naprawić np. jadąc w trasie?
#2016-07-29 08:26:26 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Są takie specjalne uszczelniacze do opon ale to chyba tylko jeżeli chodzi o opony rowerowe. Kiedyś widziałem to u mojego dostawcy sprzętu, ale nie pytałem czy coś takiego nadaje się do opon samochodowych. Szczerze to wątpię bo tam jest racze za duże ciśnienie.
#2016-07-29 09:48:41 

Laluś

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

Kupowałem ostatnio chemie na warsztat dla pracowników i szczerze polecam sprawdzić stronę sklep.tiptopol.pl/chemia-warsztatowa-i-akcesoria/pasty-do-mycia-rak.html bo oprócz tego o czym mówię to maja tam sprzęt i wiele wiele więcej. Jeżeli szukasz urządzeń używanych na warsztatach, myjniach, stacjach diagnostycznych czy serwisach klimatyzacji to na ich stronie prawdopodobnie znajdziesz to wszystko.
#2016-07-29 10:26:30 

Alojzy

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Rybnik

Wiek: 29

W takim razie wielkie dzięki za pomoc a ja biorę się do szukania :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015