#2016-08-01 05:37:46 

SzłamSzybko

Użytkownik

Hejka wszystkim! Czy są tutaj szczęśliwe mamusie? A może Wam rodzice organizowali kinderbale, gdy byliście mali? Niedługo mój Maksymilian kończy osiem latek. Ósemka to od zawsze była szczęśliwa cyfra dla naszej rodziny, ślub oczywiście też odbył się ósmego, a Maksio przyszedł na świat 08.08.2008 :). Właśnie dlatego chciałabym, aby ta impreza urodzinowa była wyjątkowa. Jak myślicie, co mogę podać do jedzenia dla takich maluszków? Nie chcę, żeby potem mamusie przychodziły do mnie z pretensjami :). Słodycze chyba odpadają?
#2016-08-01 07:40:13 

Brukselka

Użytkownik

Dlaczego chcesz dzieci tak katować? Słodycze to jedna z największych przyjemności na takich zabawach! Oczywiście nikt nie mówi o kuowaniu fontanny czekolady, a tym bardziej nie ma mowy o chipsach. Bo zauważyłam, że na wielu imprezach urodzinowych są zawsze chipsy, a to puste kalorie, niezdrowe, tłuste! Fuj! Nie lepsze będą na przykład ciastka zrobione z mąki orzechowej ? Pyszne, zdrowe, naturalne! A zamiast klasycznych słodyczy zdecydowanie lepiej jest podać owoce – też zawierają cukier, ale ten zdrowy. Choć zawsze możesz wybrać owoce takie jak pomarańcze, owoce jagodowe, morele czy czarne winogrona – mają mniej cukru. Dzieci na pewno bardzo ucieszyłyby się też na przykład z pierożków z jagodami.
#2016-08-01 08:01:02 

Jagodyna

Użytkownik

Owoce to fantastyczny pomysł! Można zrobic desery z ich użyciem, na przykład placuszki z owocami, gofry albo naleśniki. Warto też do urodzinowego menu dodać warzywa – kolorowe kanapki, jakąś zupkę. A do picia herbatka, woda, lemoniada. Tylko nie kola i inne gazowane napoje!
#2016-08-01 08:53:25 

Alojzy

Użytkownik

Rezygnowanie ze słodkości? To lepiej całkiem odwołaj imprezę, nie rób dzieciakom nadziei :). Dobre ciasto nie jest złe. Tylko zadbaj o to, by było jak najzdrowsze. Nie musisz robić piętrowych tortów z kilogramami ciężkich i tłustych mas. Ale jakieś ciasto drożdżowe z owocami na przykład. Koniecznie użyj jajek od kur żyjących na wolnym wybiegu– o zdrowie trzeba dbać.
#2016-08-01 09:02:11 

Laluś

Użytkownik

Moja żona ostatnio tuż przed kinderbalem przypadkiem znalazła sklep z ciasteczkami domowej roboty. Koniecznie zapamiętaj te dane: M.W. TOBOWSCY. Wstyd się przyznać ale sam się ledwo powstrzymywałem przed konsumpcją i gdyby żona mnie nie zganiła, pozjadałbym wszystkie ciastka dzieciakom :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015