#2016-07-31 22:15:07 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Dzien dobry, założyliśmy z mężem firmę wypożyczając samochody do różnego rodzaju prac czy przewożenia ciężkich towarów lub wielkogabarytowych rzeczy. Od jakiegoś czasu – kiedy rozbudowaliśmy naszą firme i zwiększyliśmy flotę odnotowaliśmy drastyczny wzrost kosztów z tytułu użytkowania pojazdów. Mamy podejrzenia, że nasi pracownicy przestali być wobec nas uczciwi. Czy możecie nam polecić jakiś system do prowadzenia monitoringu pojazdów?
#2016-08-01 00:51:32 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

Witam, przy większej flocie, a co się z tym wiąże przy większej liczbie pracowników i kierowców rośnie pokusa do podejmowania nieuczciwych działań. A dla nas – właścicieli takich firm – właściwe zarządzanie flotą to optymalizacja kosztów i prawidłowa eksploatacja pojazdów. Dlatego popieram decyzję o systemie. Ja polecam firmę Globtrak która jest autorem systemu o tej samej nazwie – najlepsze co jest w tym systemie to dopasowanie funkcjonalności systemu do indywidualnych oczekiwan klienta
#2016-08-01 01:04:43 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

a jakie możliwości daje ten system?
#2016-08-01 01:35:19 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

ja mam firmę transportową i system ten pozwala mi zaplanować trasy z określeniem czasu potrzebnego na ich pokonanie, wspiera kierowcę w odnalezieniu właściwej trasy, przewiduje również czas potrzebny na załadunek i rozładunek, dodatkowo system kontroluje zużycie paliwa umożliwiając redukcję kosztów w granicach 5 – 15%. System ten umożliwia mi także identyfikację kierowcy i ma jeszcze parę innych opcji
#2016-08-01 04:35:02 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

w mojej branży – czyli transport zbiorowy – ważne są czas, koszt, bezpieczeństwo, a także komfort. W moim przypadku chociażby zlokalizowanie pojazdu to bardzo ważna kwestia, która wpływa na bezpieczeństwo moich pracowników i klientów.
#2016-08-01 07:16:05 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

zgadza się – kiedy zamontowałem nadajnik gps do samochodu globtrak od razu skończyły się nadmierne koszty związane z jego eksploatacją. Pracowników zawsze kusi żeby skorzystać z samochodu służbowego do celów prywatnych bez wiedzy pracodawcy – a przecież wystarczy żeby zapytali – w moim przypadku nie byłoby z tym problemu
#2016-08-01 09:29:18 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

To zalezy jakie pracodawca będzie miał podejście do korzystania z samochodu służbowego – mój się nigdy na to nie zgodził
#2016-08-01 10:13:32 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

No wiesz – w gruncie rzeczy nie miał takiego obowiązku, a ty nie masz prawa go oszukiwać – życie, po prostu!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015