#2016-08-01 07:07:01 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

Witam wszystkich. Czy ktoś z was się orientuje może gdzie można nabyć ładną odzież dla kobiety w ciąży. Co prawda nie dla mnie, ale dla siostry. Chciałam jej zrobić niespodziankę i kupić parę drobiazgów tylko dla niej, by łatwiej jej się znosiło ten błogosławiony stan. Proszę o jakieś podpowiedzi w kwestii co warto ubierać i co można by kupić.
#2016-08-01 09:17:16 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Czesć jako doświadczona ciężarna powiem ci szczerze, że moda odchodzi w niepamięć. Naprawdę lepiej jest chodzić w tym co wygodne niż modne. Nie ma co się katować w ciasnych mini sukienkach. W ciąży naprawdę może być ciężko, a co dopiero, gdy zakłada się niewygodne ubrania.
#2016-08-01 10:39:38 

wardruna

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Stalowa Wola

Wiek: 31

Hejka. A ja mam zupełnie odmienne zdanie. Wydaje mi się, że modne ubrania dla kobiet w ciąży mogą być jednocześnie i wygodne i stylowe. Trzeba tylko znaleźć odpowiedni sklep do czegoś takiego. Powodzenia w szukaniu i nie traćcie nadziei na piękny wizerunek.
#2016-08-01 11:02:00 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

Witajcie kobiety. Ja swojej żonie ostatnio kupowałem kilka ubrań dla pań w zaawansowanej ciąży. Wygląda w nich bardzo atrakcyjnie. Mówi, że są wygodne, więc chyba można połączyć tutaj przyjemne z pożytecznym, bo wygląda mega sexy. Pozdro
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015