#2016-08-10 03:02:02 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Cześć wszystkim. Raz na ruski rok mam do naprawy jakieś drobiazgi w domu i muszę zamówić gdzieś fajny sprzęt do tego. Miałem już takie klucze, zamówione na aukcji ale przy odkręcaniu pierwszego lepszego zaworu klucz się połamał.
#2016-08-10 04:07:21 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

Jedyny sklep z takimi akcesoriami który mi przychodzi na myśl to ten ze strony e-mikas.com.pl/pl/c/Narzedzia/26 . Co prawda na stronie znajdziesz dużo więcej rzeczy typu rurki, piece itp. ale masz też jakiś mały wybór podstawowych narzędzi. Nie martw się, narzędzia pierwsza klasa, nic ci się nie połamie :D
#2016-08-10 06:18:53 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Odrzywoły

Wiek: 25

Mój mąż zamawiał na stronie zasobnik wody użytkowej na tej stronie. Nie powiem wam nic o tym oprócz tego że firma bardzo polecana wśród fachowców z tej branży i ceny też mają podobno bardzo atrakcyjne. Po więcej informacji zapraszam na ich stronę :D
#2016-08-10 07:46:41 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Widziałam też że na stronie mają rzeczy do łazienek. Chciałam zamontować nowy kran do kuchni, ale taki z obrotową wylewką. Moje pytanie. Czy macie coś takiego u siebie i to się nie psuje od nadmiernego ruszania w każdą stronę? :D Nie chciała bym się denerwować :P
#2016-08-10 08:01:59 

Laluś

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

Sprzęt możesz kupić w każdym lepszym sklepie tylko trzeba uważać jakiej firmy są to narzędzia. Jest sporo fajnych firm na rynku które robią świetne klucze, wszystko zależy ile chcesz przeznaczyć na to pieniędzy :)
#2016-08-10 08:43:53 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Cena nie gra aż tak dużej roli. Chcę kupić sprzęt do domowych napraw, nie potrzebuję jakiegoś renomowanego producenta, raczej szukam dobrej firmy ale w rozsądnej cenie. Na tyle co by mi się klucz nie połamał przy pierwszym szarpnięciu :P Dzięki za linki i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015