#2016-08-29 04:41:45 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Potrzebuję bardzo specyficznych danych które nie wiem jak zmierzyć wiec mam nadzieje ze mozektos dysponuje gotowymi wynikami badań albo mi podpowie jak sie do tego zabrać. Chodzi o wpływ imprez firmowych, najlepiej itnegracyjnych ale i innych eventowych także na wyniki osiągane przez zespoły i ogólnie przez cała firme. Wiem ze prosze o wiele dlatego z góry dziekuje.
#2016-08-29 07:00:51 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 85

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

Absolutnie niemierzalne. Zmiennych jest tak wiele że czystego wyniku nie otrzymasz nigdy. Nawet nie chce mi sie rozpisywać roznych scenariuszy w wyniku których mozeszotrzymac dziwne wyniki. W kazdym razie mozemy sobie ogólnie powiedziec to co dla wszystkich bedzie jasne. Każda dobrze zorganizowana impreza firmowa znacząco wpływa na poziom współpracy. Poprawiają się relacje nawiązują się nici porozumienia, a pracownicy z większą chęcią przychodzą do pracy i na pewno z większą ostrożnością i zastanowieniem podejdą do pomysłu zmiany pracy. Żadne liczby ci tego nie wykażą. Mogłabyś jedynie przeprowadzić ankietę z dobrze przemyślanymi pytaniami, ale ja nie ufam tego rodzaju badaniom bo czesc ludzi jak zwykle podejdzie do tego z przymrozeniem oka, pzdr.
#2016-08-29 08:55:40 

Laluś

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

Korzystając z tematu czy ktoś mógłby mi polecić dobra firmę organizującą eventy w Warszawie?
#2016-08-29 10:10:28 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Sama znalazłam tę firmę - lukanowscyep.pl/oferta/ i polecam każdemu bo jest najlepsza ze wszystkich z jakimi wspolpracowałam a do tego niedroga. Tutaj bardzo ważny jest kontakt żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik i nie pojawiły się jakieś problemy albo gafy. Pod tym wzgledem na pewno nie mogezarzucic tej firmie czegokolwiek złego. Stają na wysokości zadania i potrafią zbudować taką atmosferę że wszyscy zapominają o podziałach albo antagonizmach. Pozdrawiam serdecznie i polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015