#2016-09-05 00:36:46 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

Hej wszystkim. Prowadzę firmę i mamy dość zaawansowany system który chcemy zainstalować na zdalnym serwerze. Szukam firmy hostingowej gdzie mają mocne serwery bo będą do niego podłączane zewnętrzne urządzenia. Kogo możecie mi polecić?
#2016-09-05 01:13:31 

Oprawka17

Użytkownik

Posty: 96

Skąd: Lublin

Wiek: 21

Polecam ci stronę hekko.pl. Mają tam naprawdę ciekawą ofertę jeżeli chodzi serwery itp. Korzystam z usługi serwer bez limitu i jestem bardzo zadowolona bo nic się nie zacina i mam pełen dostęp z każdego miejsca na ziemi. To pierwsza firma z tej branży z którą współpracuję i na razie nie mam zamiaru nic zmieniać :)
#2016-09-05 02:18:12 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Przeszłam do nich pod koniec roku ponieważ oferowali tanie odnowienie domeny a oferta jest całkiem fajna. Jak na razie strona działa, serwer również i nie ma z tym żadnego problemu. Dodatkowo mam dostęp do pomocy administratora jak coś by się działo ;)
#2016-09-05 04:35:04 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

Kupowałem u nich serwer koszt w porównaniu do reszty konkurencji jest mały a wszystko jest na takim samym poziomie. Korzystam z ich usług też głównie dlatego że to co najbardziej znane i reklamowane wcale nie zawsze jest takie dobre jak by się wydawało. A tutaj mam wszystko :)
#2016-09-05 06:16:01 

Dzięcioł99

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Kielce

Wiek: 28

Dobrze ci radzą, kup domenę u nich a na pewno się nie zawiedziesz. Co do serwerów to mają w swojej ofercie różnego rodzaju sprzęt w zależności od potrzeb. Bez problemu można dostosować coś nawet pod zaawansowane systemy.
#2016-09-05 09:13:31 

blitzkrieg39

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Sulejówek

Wiek: 39

No właśnie chcę jak najmocniejszy. System jest zaawansowany a wiem że jak podłączą się inne urządzenia takie jak np. telefony to może to wpływać mocno jak się będzie pracować. Zresztą, jeżeli aktualizacja danych będzie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015