#2016-09-13 03:14:26 

Skarbek

Użytkownik

Posty: 13

Skąd: Gniezno

Wiek: 28

Cześć. Macie może jakiś dobry namiar na kogoś kto pomoże mi napisać pracę? Szukam i szukam, jakoś nic konkretnego na myśl nie przyszło. Dajcie jakieś podpowiedzi proszę.
#2016-09-13 05:48:04 

Dzięcioł99

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Kielce

Wiek: 28

Skoro ładnie prosisz, to dam :D wpisz sobie w google praca licencjacka cena wtedy wyskoczą ci same konkrety. :D Pomogłem z pewnością, nie dziękuj.

#2016-09-13 08:22:55 

Brukselka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Witaj ja to niedawno szukałam kogoś do pomocy by napisać pracę dyplomową. Też się troszkę naszukałam, ale w końcu znalazłam.

#2016-09-13 09:55:29 

Laluś

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Ostróda

Wiek: 22

Witam. Ja to posiłkowałem się ogłoszeniami. Też szukałem kogoś kto ma doświadczenie i obeznanie. Kilka razy trafiłem na takich co chcieli się tylko i wyłącznie dorobić, a nie mi pomóc. Wiec uczulam. Wychodzę z założenia, że lepiej jest zwrócić się do firmy powstałej na takie usługi i zapłacić z deka więcej niż wyszukiwać osoby z gazet, które nie mają zielonego pojęcia, a robią z siebie jakiś profesjonalistów. Pewnie nie tylko ja się naciąłem, ale teraz poleciłbym wszystkim firmy, które mają kompetencje i gwarantują zaangażowanie, bo przecież to poważna sprawa a nie przelewki. Dobra rozpisałem, się, pa powodzenia.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015