#2016-11-02 04:31:58 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

Za tydzień przylatują moi dwaj partnerzy biznesowi z Francji. Wiem, że przetransportowanie ich do siedziby firmy i hotelu to niejako mój obowiązek. Zastanawiam się jak zrobić to w taki sposób, aby wszystko wypadło jak należy… Pewnie są przyzwyczajeni do luksusu.;) Zatrzymają się w jednym z najlepszych krakowskich hoteli i trochę się tym stresuję. Nie chciałabym, żeby Polska wypadła nieprofesjonalnie czy mniej luksusowo, niż ich strony, niż ich przyzwyczajenia… Myślałam o skorzystaniu z jakiejś wypożyczalni aut i szofera, ale komu zaufać?
#2016-11-02 04:49:01 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

Znam ten dylemat;). Niedawno zastanawiałem się czy najtańsza sprawdzona wypożyczalnia aut może się nadać do kontaktów biznesowych. Ale okazało się, że tak. Zdziwiłem się, że profesjonalny wynajem samochodów na lotnisko może być taki atrakcyjny w cenie… A przecież jeszcze samodzielnie można dobrać kolor i model auta.;) Wynajęcie kierowcy, który perfekcyjnie zna języki obce wcale nie jest takie trudne!
#2016-11-02 06:36:06 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

a z jakich usług korzystałeś? Ten szofer to z wypożyczalni?
#2016-11-02 09:07:33 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

tak, sprawdź sobie ich ofertę na rentkrakow.pl. Naprawdę mogę polecić.:)
#2016-11-02 10:36:24 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

bardzo dziękuję za komentarz… właśnie, znajomość języków obcych to podstawa. Chciałabym, by moi partnerzy mogli czuć się swobodnie i mogli rozmawiać z kierowcą. Jeśli nie francuski, to chociaż ten angielski mógłby być perfekcyjny. Skontaktuję się z tą firmą i zobaczymy co mi powiedzą. Na razie wygląda obiecująco.:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015