#2016-11-03 22:00:13 

BoYaN

Użytkownik

Szukamy pomysłów na organizację wesela w Poznaniu? Gdzie najlepiej? Jakieś podpowiedzi?
#2016-11-04 00:45:09 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Ja bym postawiła na jakieś poznańskie zabytki, są przecież piękne zamki, stare kościoły, kamieniczki itp. W takich miejscach jest bardzo klimatycznie i później świetnie wychodzą pamiątkowe zdjęcia i filmy. Trzeba dowiedzieć się, w których poznańskich zabytkowych miejscach można wynająć sale na wesele.
#2016-11-04 01:31:22 

Oprawka17

Użytkownik

Ja miałam wesele w restauracji z widokiem na jezioro, z dużymi przeszkleniami tak, że czuliśmy się prawie, jakby całość się odbywała na dworze, chociaż to była jesień. Na pewno trzeba dobrze obejrzeć wybrane miejsce. Czasami wcale nie trzeba wydawać dużo na wynajem, zwłaszcza latem może się sprawdzić wynajęcia na przykład dużego namiotu biesiadnego, wiem że są też takie na kilkadziesiąt i więcej osób, i zorganizowanie imprezy gdzieś w plenerze.
#2016-11-04 03:58:36 

blitzkrieg39

Użytkownik

Impreza w plenerze świetnie się sprawdza, tylko jeśli chodzi o część cateringową to problemem sporym mogą być uciążliwe owady, więc wybór miejscówki nad jakąś rzeczą czy jeziorem to niekoniecznie najlepszy pomysł. Można też zamówić namiot zamykany, tylko że zamknięcie się w namiocie trochę się w tym momencie mija z celem, jakim jest przebywanie na świeżym powietrzu.
#2016-11-04 05:51:51 

Jagodyna

Użytkownik

Trzeba też pamiętać o dobrym fotografie czy kamerzyście, żeby mieć pamiątkę z uroczystości.
#2016-11-04 06:38:15 

Oprawka17

Użytkownik

Ja mogę polecić usługę filmowania wesel w Poznaniu. Wynajęłam profesjonalną ekipę filmową specjalizującą się właśnie w weselach i byłam bardzo zadowolona.
#2016-11-04 08:25:51 

KoralinazeSzczecina

Użytkownik

Z tym urządzaniem imprezy nad wodą w plenerze to faktycznie trochę problematyczna sprawa. Na pewno nie jest fajnie, jak ci przeszkadzają muchy czy komary. Jak goście wrócą z wesela pogryzieni to raczej nie będą mieć miłych wspomnień ;). Tak, jak pisałam. Poznań ma duży potencjał, jeśli chodzi o naprawdę przepiękne zabytki, więc zdecydowanie polecam wynajęcie sali w jakimś miejscu z ciekawą historią. Można nawet do zabaw weselnych wprowadzić elementy związane z tymi budynkami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015