#2017-01-05 05:38:24 

chambert

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Suwałki

Wiek: 27

hej napisze krótko bo czas nagli, rozwodze się z żoną i ona mowi ze ma tyle dowodów na moje skoki w bok, ze puści mnie z torbami, ok. przyznaje może swiety nie byłem, ale ustaliliśmy z zoną, ze mamy tak zwany związek otwarty więc ona tez mnie zdradzała, tylko nie mam dowdow stad moje pytanie, ile czasu potrzebuje detektyw na dostarczenie dowodów zdrady?
#2017-01-05 06:20:59 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

zupełnie nie rozumiem tego dzisiejszego swiata, co to znaczy związek otwarty, przecież to idiotyzm, więc nie licz na wspólczucie, może na drugi raz bedziesz mądrzejszy
#2017-01-05 07:13:24 

ShamefuL

Użytkownik

Posty: 89

Skąd: Olsztyn

Wiek: 29

ale skoro mieli taki uklad to oboje są winni i dlaczego niby tylko jedna strona miałaby zostac obarczona winą?!
#2017-01-05 07:47:51 

BoYaN

Użytkownik

Posty: 120

Skąd: Poznań

Wiek: 36

dobra nie jestesmy tu po to zeby oceniac czyjeś światopoglądy, pytanie było ile czasu detektyw potrzebuje na znalezienie dowodów zdrady, dla detektywów to chleb powszedni więc wszystko powinno pójść ekspresowo i bez komplikacji.
#2017-01-05 09:29:44 

Jagodyna

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Ustka

Wiek: 32

dokładnie, w takich przypadkach na pewno pomoże detektyw zdrada czy test wierności to typowe sprawy z którymi zgłaszaja się klienci, wiem co mówie, bo sama korzystałam z usług detektywa przed rozwodem, dostałam dowody szybko wraz z pełną dokumentacją, polecam ciekawy link http://www.detektywipl.pl/uslugi/rozwody.html, gdzie jest opisany proces zdobywania dowodow, mam nadzieje, ze to Ci pomoze ale nie baw się już na drugi raz w zwiazki otwarte.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015