#2017-02-23 04:36:40 

blitzkrieg39

Użytkownik

Witam. Chciałbym prosić was o namiary na jakąś dobrą firmę, która zajmuje się udzielaniem pierwszej pomocy w Stolicy. Chodzi mi tutaj o organizacje szkoleń, warsztatów dokształcających itp. bo jednak od dawna nie udało mi się wpaść na żadną ciekawą firmę ;) także licze na wasze re-komendacje! Mam nadzieję, że ktoś mi tutaj coś fajnego podpowie ;)
#2017-02-23 06:56:12 

mentalne_dno

Użytkownik

Jest jedna znakomita firma.. polecam Life Support Warszawa to rzecz jasna ich okrąg działania, tak jak pytałeś ;) byłam kilka razy na szkoleniach przez nich organizowanych i bardzo profesjonalnie szkolą całe grupy chętnych ;) nie dość, że można nauczyć się resuscytacji i najważ-niejszych pozycji zabezpieczających poszkodowanego, to jeszcze cała ekipa jest mega przesympa-tyczna i aż świetnie się z nimi wspólracupje ;)
#2017-02-23 08:06:58 

blackwidow

Użytkownik

No bardzo dobrze znam tę firmę również i mogę potwierdzić ;) super ludzie tam pracują, zresztą wystarczy spojrzeć na ten zespół: http://uczymy-ratowac.pl/zespol/, widać, że to bardzo kompetentni ludzie, którzy doskonale znają się na rzeczy ;) ja sama mam zamiar skorzystać niedługo z oferowanych przez nich warsztatów, bo przynajmniej wiem, że idę do profesjonalistów ;)
#2017-02-23 09:02:57 

Naramiennik

Użytkownik

Super, że podaliście namiary na tę firmę! U nas na studiach też w większym gronie chcielibyśmy się zapisać na taki kurs i fajnie, że są takie ciekawe firmy w Warszawie które się czymś takim zajmują ;) mam zamiar do nich napisać i ciekawe czy przyjmą grupkę studentów na któryś z warsztatów ;)
#2017-02-23 10:43:44 

Laluś

Użytkownik

Jak dla mnie absolutną podstawą powinien być kurs pierwszej pomocy, który jest utrwalony z kolejnymi latami! Sam maiłem kiedyś przykład tego, że pierwsza pomoc pomaga.. otóż pomogłem osobie, która spadła z drzewa. Był to chłopiec i stracił przytomność, a mu pomogłem i potem ra-townicy mi mówili, że uratowałem mu życie. Także to jest coś niesamowitego i nie można tego opisać, trzeba robić taki kurs i tyle
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015